Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Pomocy

Domyślnie Pomocy

Proszę was o pomoc ponieważ kupiłem sobie nowego laptopa przez internet. Laptop przyszedł lecz kurier przyszedł podczas mojej nieobecności i brat załozyl na nim konto administracyjne a mi dal zwykle czyli nic bez jego zgody nie mogę zrobić... nic nawet gry nie mogę zainstalować... nie mówiąc o innych operacjach. JAk mogę się włamać na jego konto pozmienic hasla Mój system operacyjny to windows 8. Proszę o pomoc

Domyślnie

Jednym ze sposobów jest przystawienie mu noża do gardła aby wszystko wyśpiewał. Jeśli nadal nie chce to go zabijasz i przejmujesz laptopa - potem zostaje Ci już tylko jedna z płytek rescue, można takie znaleźć na necie w postaci ISO. Wypalasz bootowalną płytę lub korzystasz z jakieś dołączonej do CHIPa etc i resetujesz plik SAM. Jest też sporo softu pod linuxa w tej kwestii. Pamiętaj tylko, że jak już zabijesz brata to nikomu ani słowa: )

Domyślnie

Cytat Napisał Elitegroup Zobacz post
    Pamiętaj tylko, że jak już zabijesz brata to nikomu ani słowa: )
    Nie kuś bo nie wiadomo ile ma lat
    Młode, gniewne, wiadomo co to do głowy przyjdzie

Domyślnie

Jak to twój, to zreinstaluj system operacyjny Obecne instalatory (tak od lat 90) prowadzą za rączkę, wystarczy czytać ze zrozumieniem i potwierdzać wartości domyślne. Najtrudniejszą rzeczą w przypadku wind będzie przepisanie keya, pewnie masz go pod laptopem (skoro o niego pyta).
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Domyślnie

Ja poprostu na twoim miejscu bym przywrócił komputer do stanu początkowego.(taki format ale szybszy).I komputer bd musiał od nowa ustawiać itp.U mnie się to robi poprzez kilkanie kalwisza F4 podczas uruchamiania systemu a potem mam do wyboru całkowite przywracanie i już.

Zasady Postowania