Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 21

Temat: Sprytny sposób na FB

Domyślnie Sprytny sposób na FB

Hej,
    Dość nietypowa sprawa... Nastąpiła w związku spora kłótnia która doprowadziła do jego rozpadu - na fb są wszystkie informacje o co tak naprawdę poszło, jednak jak się tam dostać bez hasła?
    Zaznaczam, że nie chcę nic tam robić złego itd, tylko przeczytać rozmowy z przyjaciółką (tylko z tą jedną osobą), której pisała o wszystkim i żeby wiedzieć w jaki sposób próbować to naprawić.. Bardzo mi zależy.. wiem, że o tym pisały dużo bo sam widziałem jak zostawałem u niej na noc w krakowie (studiujemy)

Co wiem?
    -Login do fb i mail (tylko loginy)
    -pocztę ma na WP,
    -mam też w telefonie z androidem zapamiętane hasło do sieci WIFI, zapewne da się je wyciągnąć jakoś, a więc byłoby wtedy hasło do sieci z której się loguje,

W jaki sposób to można zrobić? Teraz fb jest przez https wiec o ile się nie mylę nie ma opcji na podsłuchanie hasła, ale może do poczty na WP?
    może jakiś sposób z tymi ciasteczkami?
    ( How to hack a facebook Cookie Stealing with wireshark - YouTube )
    albo program który symulowałby zdjęcie a zapamiętywałby wpisy z klawiatury i przesyłał na maila?
    lub inny pomysł?

Z góry dzięki za pomoc
    Ważne bardzo dla mnie.. wiedze jakąś mam, ale taka bardziej prostą w tej chwili już...

Domyślnie

Do przechwycenia hasła możesz wykorzystać choćby keylogger, ale nie zapomnij, że jeśli zdobędziesz hasło na fb, to i tak raczej nie zalogujesz się na jej konto ze swojego pc, gdyż możliwe, że podczas logowania wyskoczy Ci okienko, w którym będziesz musiał podać dane personalne osób, które się na nim znajdują albo inne zabezpieczenie przed nieautoryzowanym dostępem.

Domyślnie

OK, tylko czy jest taki keyloger udający zdjęcie np. którego tak od razu antywirus nie chwyci?
    Logowania były z moje go PC nie raz czy z mojego WIFI, znając login i hasło myślę, że bym wszedł..
    Tylko to zdobyć... A ta opcja z ciasteczkami?

Chiałbym ruszyć z tematem, od czego zacząć?

Domyślnie

Zależy jaki antivir, czy masz dostęp do jej komputera, itd

Domyślnie

Brak dostępu - nie widujemy się teraz... antyvirus cholera wie (zależy z którego kompa), ale pewnie avast albo jakiś który był przy instalacji systemu (pewnie też nie aktualizowany) lub brak...

W skrócie musiałby być to plik raczej wyglądający jak zdjęcie czy coś (żeby nakłonić do jego uruchomienia) i żeby nie wymagał klikania dalej, instaluj itp i konfiguracji po zainstalowaniu tylko sam od razu się zainstalował skonfigurowany do przesyłania danych na konkretnego maila... może link do strny która by to zainstalowała po wejściu czy coś.... zawsze można jako zdjęcia z wyjazdu czy czegoś...
    Jest coś takiego?

Albo ten nasłuch sieci i ciasteczka czy cuś...

POMOCY
    Ostatnio edytowane przez mmanager : 11-20-2013 - 12:59

Michal_sh jest offline (s)aint

Domyślnie

Co do przechwycenia haseł w ruchu przez SSL poczytaj o SSLstrip. Co do keyloggera jest coś takiego Problem tylko z wykrywalnością przez AV.

Domyślnie

Takie sposoby aka YT to raczej nie działają, ale ... możesz spróbować.
    Ja proponowałbym użycie keyloggera oraz binderu, na zasadzie: zainfekowany plik bindujesz ze zdjęciem, który ma się uruchomić, nadając mu również ikonę tego zdjęcia (podobiznę). W ten sposób, po uruchomieniu pliku (zdjęcia-ikony) uruchomi się keylogger (niewidoczny) oraz zdjęcie.

Michal_sh jest offline (s)aint

Domyślnie

SSLstrip nie działa ... ? Chyba jak ktoś nie ma pojęcia jak uzywać.

Domyślnie

Ważne bardzo dla mnie.. wiedze jakąś mam, ale taka bardziej prostą w tej chwili już...
    Z jego zdania pozwoliłem wywnioskować, że takiej wiedzy nie ma. :/

Domyślnie

Cytat Napisał mmanager Zobacz post
    Brak dostępu - nie widujemy się teraz... antyvirus cholera wie (zależy z którego kompa), ale pewnie avast albo jakiś który był przy instalacji systemu (pewnie też nie aktualizowany) lub brak...

W skrócie musiałby być to plik raczej wyglądający jak zdjęcie czy coś (żeby nakłonić do jego uruchomienia) i żeby nie wymagał klikania dalej, instaluj itp i konfiguracji po zainstalowaniu tylko sam od razu się zainstalował skonfigurowany do przesyłania danych na konkretnego maila
    Jest coś takiego?

Albo ten nasłuch sieci i ciasteczka czy cuś...

POMOCY
    Jeśli chodzi o podsłuch...
    Ściągnij sobie Kali, jest tam narzędzie o nazwie Social Engineering Toolkit

Do tego arpspoof do przekierowania ruchu sieciowego, do Twojego komputera
    Tu masz video jak to zrobić z Facebookiem
    Ale ofiara musi być z Tobą w sieci
    (jak się gdzieś pomyliłem, sorry )

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Zasady Postowania