Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Pomocy !!!

  1. Domyślnie Pomocy !!!

    Hej. Założyłam tutaj konto bo potrzebuję pomocy osób które się znają na łamaniu haseł na fb. No to tak chodzi o to że mój chłopak używając mojego laptopa w jakiś sposób odczytał moje wiadomości z facebooka, które były usunęte. Normalnie usuwam wszystkie wiadomości. Pokłóciliśmy się o to i przez przypadek zobaczyłam ze zrobił on to za pomocą chyba jakiegoś programu . Widziałam przez urywek że na laptopie pojawiło się jakieś okienko . był to jakiś program . Logo tego programu przypominało oko, tylko miało kształt jakby egipski https://www.google.pl/search?q=oko+e...2F%3B200%3B144 coś w tym stylu i było niebieskie . Prosze pomóżcie mi ! chce wiedziec w jaki sposób miał dostęp do wiadomosci które były usuniete mimo tego ze nie zna mojego hasla na facebooka.

  2. Domyślnie

    odczytał moje wiadomości z facebooka, które były usunęte
    Wszystkie dane przechowywane sa na serwerze fb, nie na Twoim dysku (chyba,ze korzystasz z jakiejs aplikacji do fb, to moze przechowywac jakies ich kopie ^.-)
    Jesli mial dostep do Twojego komputera to mogl zasadzic w nim jakiegos keyloggera. Sprawdz w logach antywirusa, czy nie byl przypadkiem kiedys wylaczany oraz zrob pelny skan systemu.
    Ostatnio edytowane przez Efuran Ksainf-x : 11-04-2013 - 19:09

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj