witam jak widac po nicku jestem nowym uzytkownikiem malo tego niespecjalnie znajacym sie na hackingu i tych podobnych sprawach w zwiazku z czym mam ogromna prosbe.
Domyslam sie ze pewnie czytaliscie cos podobnego juz nie raz i macie do tego sceptyczne nastawienie jednak dla mnie to jedyne wyjscie na unormowanie sytuacji.
Pokrottce powiem, ze jestem z chlopakiem 7 lat, miedzy nami bywalo roznie, czesto mnie oklamywal, flirtowal z innymi i sie z nimi umawial pomimo zapewnien o uczuciach do mnie.
Poniewaz znam jego haslo na fb wiem, ze czesto siedzi na profilu pewnej malolaty, ktora nie ma jeszcze 18 lat (on skonczyl 24).
Wiem tez, ze zalozyl adres email pod ktorym utworzyl inne konto na fb.
Moja prosba jest taka, aby ktos pomogl mi włamac sie na jego e-mail bądź fb. Jest to jednorazowe działanie, bowiem chce sie tylko przekonac czy znow robi to samo. Nie chce pchac sie w kolejne lata jesli nie ma to w ogole sensu ale musze sie jakos przekonac ze albo ja sie myle albo on sie nie zmieni.
Dodam, iz nie mam dostepu do jego konta komputera wiec musze glowkowac na wlasnym. Jesli jest osoba ktora mi pomoze lub poprostu zrobi to za mnie podając mi potem tylko hasła to bede na prawde wielce wdzieczna.
Bardzo prosze o pomoc.