Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 12

Temat: Ile osób do DDOS?

Domyślnie Ile osób do DDOS?

Mam pytanie ile osób potrzebuję do przeprowadzenia prostego DDOS na stronę szkoły - w gre wchodzi 6 na koniec klasy także proszę o pomoc.

Domyślnie

Cytat Napisał mrtoffiepl Zobacz post
    Mam pytanie ile osób potrzebuję do przeprowadzenia prostego DDOS na stronę szkoły - w gre wchodzi 6 na koniec klasy także proszę o pomoc.
    Konkretnie mówiąc sporo.

Domyślnie

tak około? mam upload 70 mb mam około 10 osób z podobnym transferem i około 30 z mniejszym. wystarczy?

Domyślnie

Tak, na to by wpakowac Cie za kratki.
    Ataki DDoS nie sa czyms legalnym i stwierdzenie ze dostaniesz za to 6 na koniec roku jest co najmniej smieszne. Chcesz miec wizyte wesolych panow z ABW (ataki na edukacyjne podlegaja pod ABW z tego co pamietam z innych spraw) to bardzo prosze.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Jak miałeś kur-- tyle osób to się złóżcie po 5zł i kupcie porządnego bottera
    Nie prościej ?

Domyślnie

Z definicji, do DDoS'a potrzebne są dwie lub więcej lokalizacji sieciowych :-]

Domyślnie

Dajcie spokój, aż mnie brzuch boli ze śmiechu!
    Panowie mają po 10 000 postów na forum o hackingu, a jak ktoś o cokolwiek zapyta, to jest mieszany z błotem i straszony abw.
    Najwyraźniej chłopaki sie założyli z nauczycielem ,że nie dadzą rady powalić serwera szkolnego.
    Litości, co w tym strasznego? W polsce nawet jak kogoś podasz do prokuratury, to wypną na ciebie dupsko, a ciekawe w jaki sposób zaatakuje go abw podczas gdy bawią się z jawny uzgodniony atak na własny serwer?
    Co wy w ogóle robicie na tym forum? może idzcie studiować prawo

Domyślnie

Co robimy? Uswiadamiamy troli jakie moga byc konsekwencje tego co chca robic. Widac nie siedzisz tu wystarczajaco dlugo aby widziec pewne schematy zachowan i szablony postow...

Dziewczyna zdradza (jak wlamac sie na GG, poczte, FB)
    Chce 6 na koniec roku (wlamanie na serwer szkolny albo DDoS)
    Zalozylem sie z kolega (potrzebuje niewykrywalnego trojana)
    Zostalem oszukany (jak wlamac sie na strone, itp)
    itd

To wlasnie dziesiatki takich postow powoduja takie a nie inne odpowiedzi z naszej strony. Nie sadze tez aby nagle wszyscy nauczyciele informatyki stali sie takimi debilami i to praktycznie w ciagu ostatnich 2 lat (od kiedy ataki DDoS staly sie tak popularne).
    Ok, nastepna osoba ktora o cos takiego zapyta ma podac namiary na szkole i nazwisko nauczyciela z ktorym to uzgodnili - ja zweryfikuje czy nauczyciel (i dyrekcja) wie i zezwala... zadowoleni?

Co do znajomosci prawa - dla wlasnego dobra trzeba je znac aby sie nie okazalo ze nagle ktos o swicie stuka do drzwi albo wchodzi z drzwiami :-)
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Cytat Napisał mrtoffiepl Zobacz post
    Nie podejrzewałem, że jakakolwiek szkoła, zatrudniłaby takiego idiotę, który dawałby 6 za zaatakowanie strony szkoły

Domyślnie

Z tego co wiem, to tematyka bezpieczeństwa (jeśli chodzi o offensywę i defensywę, a nie "instalować antywirusy") poruszana jest dopiero w programie nauczania uczelni wyższej (kiedy nikomu już nie chce się szkodzić)i na pewno żaden nauczyciel nie każe ddosować za 6. Chcesz sobie podbić ocenę, to idź na konkurs, przedstaw prezentację na konferencji, napisz artykuł... Możliwości są. U nas na 6 ludzie zabezpieczali ewentualnie czy stawiali pracownię od 0.
    DDosowanie pracowni może się skończyć wylaniem na całą szkołę (i uniemożliwić np. prawidłowe funkcjonowanie sekretariatu) a nawet całego dostawcę - raczej żaden nauczyciel na to nie poszedł. Widzę tu jedną możliwość: sam powiedziałeś, że to zrobisz, chcąc przyszpanować nauczycielowi (Tylko czym?). I jak był to nieświadomy nauczyciel, może powiedział "no dobra". Jak mieliśmy o DDoSach, to na laborce zestawialiśmy sieć zupełnie odseparowaną (dostaliśmy routerki, kompy itd) i była fizyczna separacja sieci laboratoryjnej od całej reszty. Nikt normalny tego typu "testów obciążeniowych" na "produkcji" nie robi. Acz pan od baz danych już powiedział "kto położy ten serwer ma 5 i może nie chodzić" - nikt nie próbował (albo się nie przyznał) - to był odpowiednio przygotowany serwer bazodanowy oracla - w którym podobno za dużo nie da się napsuć.
    Jeśli nie będziesz mieć pod górke, nigdy nie dojdziesz na szczyt.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania