Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Hasło gmail, fb

Domyślnie Hasło gmail, fb

Witam,
    Jestem nowym użytkownikiem, założyłem konto i temat, bo nie znalazłem informacji na nurtujące mnie pytania.
    Nie będę was zamęczał tym, że zdradziła mnie dziewczyna, że zerwała ze mną dzień przed maturą i, że biorę leki od miesiąca, żeby jakoś funkcjonować.
    Otóż, kiedyś (dość dawno) zgrałem z jej komputera pliki z firefoxa i mam komplet haseł do różnych serwisów. Niestety hasło do konta google i facebook'a zostało zmienione. Chodzi mi o to, że mam dostęp do maila pomocniczego (jej mamy), ale nie wiem czy da się zrobić tak, żeby poznać obecne hasło, albo żeby zmienić je potem na stare, tak, żeby nie pozostawić za sobą śladów. W przypadku facebook'a to samo, zmieniła hasło, mam stare, znam odpowiedź na pytanie pomocnicze, ale nie znam obecnego hasła, żeby potem ustawić je na nowo. Sniffery, czy trojany nie wchodzą w grę, niczego nie otworzy. Proszę o pomoc.

Domyślnie

Cześć Już było o tym kilka tematów z podobnymi historiami jeżeli dobrze pamiętam ;<

Domyślnie

Przyznam szczerze, że szukałem, ale takiej sytuacji nie znalazłem ;x

Domyślnie

Cytat Napisał hubertovsky Zobacz post
    Witam,
    Jestem nowym użytkownikiem, założyłem konto i temat, bo nie znalazłem informacji na nurtujące mnie pytania.
    Nie będę was zamęczał tym, że zdradziła mnie dziewczyna, że zerwała ze mną dzień przed maturą i, że biorę leki od miesiąca, żeby jakoś funkcjonować.
    Otóż, kiedyś (dość dawno) zgrałem z jej komputera pliki z firefoxa i mam komplet haseł do różnych serwisów. Niestety hasło do konta google i facebook'a zostało zmienione. Chodzi mi o to, że mam dostęp do maila pomocniczego (jej mamy), ale nie wiem czy da się zrobić tak, żeby poznać obecne hasło, albo żeby zmienić je potem na stare, tak, żeby nie pozostawić za sobą śladów. W przypadku facebook'a to samo, zmieniła hasło, mam stare, znam odpowiedź na pytanie pomocnicze, ale nie znam obecnego hasła, żeby potem ustawić je na nowo. Sniffery, czy trojany nie wchodzą w grę, niczego nie otworzy. Proszę o pomoc.
    Jest taka możliwość by nie było śladów, lecz cały czas się zastanawiam po co Ci dostęp do jej maila i FB? Chyba podobają Ci się te leki, które bierzesz skoro chcesz czytać jej prywatną korespondencje po rozstaniu i dalej się dołować.

Domyślnie

Cytat Napisał N0czarz Zobacz post
    Jest taka możliwość by nie było śladów, lecz cały czas się zastanawiam po co Ci dostęp do jej maila i FB? Chyba podobają Ci się te leki, które bierzesz skoro chcesz czytać jej prywatną korespondencje po rozstaniu i dalej się dołować.
    Możesz zapewnić sobie względną anonimowość używając VPN lub Tor'a, następnie zmienić hasło i przejrzeć jej facebook'a, ale tak jak mówił poprzednik nie ma sensu przeglądać jej wiadomości skoro z Tobą zerwała.

Domyślnie

Wszystko rozumiem, nie prosze was o komentarze, bo sam tego nie ogarniam, ale o pomoc. Gdybyś mógł napisać o tym kilka słów, bo na ten temat nie wiem i ciężko coś znaleźć konkretnego.

Domyślnie

@N0czarz
    Więc po prostu powiedz na czym ona polega, a będę wdzięczny. Bardzo mi w ten sposób po możesz.

Domyślnie

Cytat Napisał N0czarz Zobacz post
    Chyba podobają Ci się te leki, które bierzesz skoro chcesz czytać jej prywatną korespondencje po rozstaniu i dalej się dołować.
    Za ta odpowiedz stawiam dobrego browara - brawo!
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Mandr4ke jest offline Bez Teamowiec

Domyślnie

Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Za ta odpowiedz stawiam dobrego browara - brawo!
    Skrzynkę ! A tak do chłopaka z fejsa mały przekaz...

Zamiast faszerować się pigułami, włamywać się jej na portale społecznościowe celem lektury PM ...

Gdy znów się zadręczasz, że tak bardzo boli -
    Wznieś kielonek w górę zapomnij.
    Gdy non stop myślisz jak mogłeś spierdolić -
    Wznieś toast i dumnie zapomnij.
    I gdy bez kontroli, wbrew własnej woli dołujesz się - Weź pij i zapomnij.
    Czas leczy rany, więc czas Cię oswoić, pierdolić to - Zapij, Zabij, Zapomnij...

I pamiętaj :
    Warto nie pamiętać, ot tak spalić zdjęcia, w innych objęciach poszukać szczęścia i przezwyciężać ten ciężar w głowie, niż nękać osobę, której dałeś odejść.
    Między tym co w Tobie i we mnie, są błędy, których analizy nigdy nie będziemy pewni.
    I życiowe dewizy, schizy, senstymenty, sprawiają że momenty odrzucają swe błędy.
    Nie powiem Ci którędy weź jeb te rozkminy postaw flaszkę, zabijemy to i zapomnimy.
    Zrozumiesz swe winy, gdy pękną uczuć więzi jeśli chciałeś je więzić przez mięśnie i pięści.
    I też czasem tęsknisz i patrzysz w gwiazdy.
    Wasz wzrok krzyżuje się gdzieś wśród galaktyk.
    Tam nie ma prawdy, tak czasu nie cofniesz
    pozwól sobie zapić, zabić i zapomnieć... by SKOR

Taki mały offtop no ale może się nie powiesi duszyczka przez jakiegoś tępego dziurawca który cierpi na wściek macicy... Przypomniał mi się cytat z filmu "dzień świra" -
    Z dupą to zawsze miałaś, wściekliznę macicy masz bez przerwy! Kup se kołek osinowy i usiądź siedź na nim. To cię może uspokoi! - hehehe

Chopak nie łam się. Przechodziłem to całkiem niedawno. Prawie rok się zbieram ale tak mi nie odbiło żeby faszerować się pigułami. I ja mam z typiarą brzdąca A Ty się łamiesz że CI rogi przykleiła. Teraz się trujesz, łamiesz ledwie ciągniesz a rogami księżyc obracasz. I kto jest w tej grze górą ?
    Nie warta Twojego zdrowia. Zamiast pokazywać jej jak Ci ciężko i być ofiarą zrób na odwrót. Dajesz jej teraz satysfakcję. Utwierdzasz w przekonaniu że dobrze zrobiła. Zamiast się interesować jej fejsem weź się w garść i pokaż jej że jest zwykłą szmatą. Pokaż jej że zdradzając Ciebie popełniła największy błąd w życiu. Spraw żeby żałowała. A jak zechce wrócić kiedykolwiek potraktuj ją w taki sam sposób jak ona Ciebie teraz. Jak raz poszła po bandzie nigdy wierna nie będzie.

Działaj ! Zacznij nowy dzień z pełną pizdą ! Głowa wysoko nadymaj klate. Biceps triceps i najszerszy in di sky (skaj) i lecisz 20 cm ponad chodnikiem.

Tyle.

PS. Wiem wiem . Nie przeklina się itd. Warnujcie ;P
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

Domyślnie

Wracając do tematu.

Cytat Napisał hubertovsky Zobacz post
    Sniffery, czy trojany nie wchodzą w grę, niczego nie otworzy. Proszę o pomoc.
    Odrobina socjotechniki. Rusz głową, zamiast szprycować ją prochami.
    "Trąba powietrzna moich zepsutych myśli, zrywa ci z karku kołnierz ortopedyczny"

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania