Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Mifare Dump

Domyślnie Mifare Dump

Witam,

Uporałem sie z mfoc na linuxie i zrobilem dump'a karty ale za zadne skarby nie mogę sobie poradzic z rozkodowaniem zawartosci dumpa. Widzialem ze na pastebin'e jest dostepny skrypt interpretujacy dumpa ale nie mam pojecia jak go uzyc. Jesli mogłby ktos mi pomoc bylbym bardzo wdzieczny.

Link do łatki do skryptu---> Private Paste - Pastie

Domyślnie

odrazu widac dzieciaku ze chcesz kart ztm nabijac...wez sie za cos pozytecznego bo jak Cie za to dojadą to Ci sie odechce karty kopiować..

Domyślnie

Cytat Napisał elo1916 Zobacz post
    odrazu widac dzieciaku ze chcesz kart ztm nabijac...wez sie za cos pozytecznego bo jak Cie za to dojadą to Ci sie odechce karty kopiować..
    Jak nie masz czegos sensownego do powiedzenia wielki prawy tego swiata to sie nie odzywaj ;D

Domyślnie

wlasnie Ci napisalem cos sensownego, wez sie za nauke dzieciaku! i nie spodziewaj sie ze Ci tu ktos wskazowek udzieli jak karty doladowac.tyle.

Domyślnie

Cytat Napisał elo1916 Zobacz post
    wlasnie Ci napisalem cos sensownego, wez sie za nauke dzieciaku! i nie spodziewaj sie ze Ci tu ktos wskazowek udzieli jak karty doladowac.tyle.
    Zarejestrowany miesiac temu i ma nawiecej do powiedzenia...szkoda słów, wogole po co zarejestrowales sie na tym forum bo widzac po postach napewno nie po to zeby pomagac. A jak chcesz pouczac to idz na zosiasamosia.pl

P.S Tak wogole to śmieciu sam załozyłes posty o mfoc'u, więc sie nie wybielaj teraz jak jakis faggot.
    Ostatnio edytowane przez pilaf93 : 05-04-2013 - 10:59

Domyślnie

macie po 4 i 5 postow... no comment
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania