Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Pliki Cookie

Domyślnie Pliki Cookie

Witam. Czy jest możliwość odczytania plików cookie w telefonie? Posiadam SE Elm J10i2, java. Problem polega na tym, ze zapomniałem hasła i do konta i do e-maila na którym mógłbym odzyskac te hasło. Na telefonie miałem do jakiegoś czasu aktywne zalogowanie a potem dlugo nie wchodziłem i samo sie wylogowało. Jest jakos szansa odzyskania tego hasła?

Domyślnie

Jesli sesja wygasla to nie bo wygasniecie sesji jest kontrolowane przez serwer a jesli po prostu wygaslo ciacho opisujace sesje to ciacho zostalo na 99.9% skasowane bo inaczej przegladarka w kolko by je wysylala.

Problm dodatkowo w tym, ze to telefon - jaki masz dostep do systemu plikow?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. System plików: Rodzajowy hierarchiczny.

Domyślnie

Cokolwiek, nie ma znaczenia. Mowisz o cookies - jak chcesz sie do nich dostac?

Domyślnie

Można cofnąć datę w telefonie, a następnie podłącyć się do spreparowanego AP który w nagłówku HTTP poda starszą datę, a w body: "alert(document.cookies)". Jeśli cookie nie zostały trwale usunięte, a sesja trwa dłużej niż czas życia cookie, to może zadziała (zero szans).
    Ostatnio edytowane przez lame : 03-19-2013 - 19:26
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

Domyślnie

Cytat Napisał lame Zobacz post
    Można cofnąć datę w telefonie, a następnie podłącyć się do spreparowanego AP który w nagłówku HTTP poda starszą datę, a w body: "alert(document.cookies)". Jeśli cookie nie zostały trwale usunięte, a sesja trwa dłużej niż czas życia cookie, to może zadziała (zero szans).
    Dla mnie to niezrozumiałe niestety, nie wiem dokładnie o co ci chodzi.

@TQM

Próbowałem i nadal próbuje ale bez skutku programem FAR ale on chyba do tego nie służy albo ja zle szukam. Bo w telefonie jest opcja usunac pliki cookie wiec mysle ze mozna sie do nich jakos dostać.
    Ostatnio edytowane przez Snop : 03-19-2013 - 20:07

ocb
    ocb jest offline

Domyślnie

Cytat Napisał Snop Zobacz post
    System plików: Rodzajowy hierarchiczny.
    mega odpowiedz nie ma szyderstwa. bardzo mnie rozbawila, nie gniewac sie prosze
    az nadrobie braki bo sie z tym terminem nie spotkalem

Domyślnie

Cytat Napisał ocb Zobacz post
    mega odpowiedz nie ma szyderstwa. bardzo mnie rozbawila, nie gniewac sie prosze
    az nadrobie braki bo sie z tym terminem nie spotkalem
    hehe nie no ja nie jestem w tym dobry napisałem tak jak pisało. Sprawa nie jest jakaś pilnie ważna po prostu mnie to zaciekawiło czy można tak zrobić.

Domyślnie

Nie spotkalem jeszcze telefonu ponizej kategorii Android/iOS ktory pozwolilby dostac sie do ciasteczek. Nawet na iOS/Androidzie trzeba sie nieco pobawic i poszukac bo na wierzchu tez nie leza... tyle ze Android i iOS udostepnia srodowisko prawie *NIX'owe (dostep przez ssh itp) wiec mozna cos zrobic a na innych platformach to nie wiem jak chcesz cos znalezc.

Domyślnie

Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Nie spotkalem jeszcze telefonu ponizej kategorii Android/iOS ktory pozwolilby dostac sie do ciasteczek. Nawet na iOS/Androidzie trzeba sie nieco pobawic i poszukac bo na wierzchu tez nie leza... tyle ze Android i iOS udostepnia srodowisko prawie *NIX'owe (dostep przez ssh itp) wiec mozna cos zrobic a na innych platformach to nie wiem jak chcesz cos znalezc.
    Tez nie wiem dlatego pytam ale odpuszcze to sobie bo nie ma sensu byłem tylko ciekaw czy jakoś mozna to zrobić w ten sposób. Mówi sie trudno dzieki za odpowiedzi pozdrawiam.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania