Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Kopiowanie karty RFID

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Kopiowanie karty RFID

    Witam!

    Chciałbym się was zapytać jak sklonować kartę RFID. W autobusie którym jeżdżę zamontowana jest kasa Emar 105, która obsługuje karty bezdotykowe. Jakiś czas temu, kupiłem urządzenie do kopiowania RFID: Duplikator Kart RFID 125KHz EM4100 lecz gdy przyłożyłem do niego kartę autobusową, duplikator jej nie wczytał. Nie wiem dlaczego, może przez to że duplikator nie obsługuje standardu HID a owa karta taki posiadała?

    Potrzebuje urządzenia które skopiuje lub zaprogramuje tą kartę.
    Macie jakiś pomysł?

    Pozdrawiam!

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ze tak zapytam - ile czasu spedzilesz szukajac w google?
    Znalezienie rozwiazania wymaga chwili zastanowienia i dokladnie 2 minut na sprawdzenie zrodel.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

    Domyślnie

    Jak wyczytałem gdzieś "w google" do kopiowania kart RFID wystarczy taki duplikator który zakupiłem, okazuje się jednak ze nie... Przeczytałem więc dokumentacje urządzenia EM4100 oraz kasy Emar 105 z czytnikiem MIFARE i nadal nie rozumiem dlaczego nie ma kompatybilności pomiędzy nimi. Może chociaż podasz te źródła, bym mógł sam znaleźć odpowiedź na moje pytanie.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mistrzu4 Zobacz post
    Jak wyczytałem gdzieś "w google" do kopiowania kart RFID wystarczy taki duplikator który zakupiłem
    I tu jest Twoj problem, czytales bez zrozumienia tematu, kupiles cos co w tym wypadku nie zadziala.

    Wskazowka - wszystko jest w specyfikacji technicznej. Kupujc duplikator od tego trzeba bylo zaczac.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    Ok, urządzenie EM4100 służy do kopiowania kart RFID 125KHz Kasa EMAR 105 posiada takie właśnie karty mifare. Gdzie mam się doszukać błędu?

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    /dev/random
    Postów
    556

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mistrzu4 Zobacz post
    Ok, urządzenie EM4100 służy do kopiowania kart RFID 125KHz Kasa EMAR 105 posiada takie właśnie karty mifare. Gdzie mam się doszukać błędu?
    Mifare dzialaja na 13.56MHz - tym duplikatorem to sobie mozesz co najwyzej karte do domofonu skopiowac... a z mifare to juz inna bajka zwlaszcza jak uzywaja numer seryjny karty...
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj