Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Kradzież konta w grze RPG, pomocy

Domyślnie Kradzież konta w grze RPG, pomocy

Cześć.
    na początku przepraszam jeśli post jest nie w tym temacie co trzeba.
    Potrzebuje pomocy w odzyskaniu konta w grze Taern. Włożyłam w konto mnóstwo czasu i pracy a jakiś gnojek zmienił mi hasło.
    Czy ktoś mógłby pomóc mi odzyskać konto?
    Bardzo ładnie proszę.

Domyślnie

takimi rzeczami zajmuje się administrator - czy server jest tzw "prywatny" czy komercyjny - nie zmienia to faktu, że piszesz maila do administratora lub po prostu dzwonisz na infolinię, ale sądząc po nazwie, że to jakaś kapa zasr*** to może być problem z infolinią xD

Domyślnie

Zglos to skontaktuj sie z ludzmi ktorzy prowadza ta gierke jak nic nie moga zrobic to pozamiatane.

Domyślnie

Już to zrobiłam.
    Niestety admini "umywają ręce" i za kradzież kont nie odpowiadają. Jedyne co zrobili to dali bana i prosili o kontakt gdy odzyskam hasło

Domyślnie

No to sorry bardzo - ale admini siedzą w tym po uszy. To oni zmienili Ci hasło i zbanowali konto - zakładając, że pisałaś/eś prawdę.

Przy założeniu, że kłamałaś/eś w poście wniosek jest jeden - chcesz się dowiedzieć jak zrobić konto Taern.

Osobiście nie widzę powodu dla którego administrator miałby nazwać to "niezajmowaniem się kradzieżą" kradzież polega nie na fizycznym przeniesieniu konta gdzie indziej tylko właśnie na zmianie hasła - które to administratorzy mogą łatwo zmienić i jeszcze karzą Ci się skontaktować jak odzyskasz hasło - LOL - dla mnie to grubymi nićmi szyte i skłaniałbym się raczej, że Twój cel posta to jak zrobić konto w Taern a to niestety - temat rzeka...

...olbrzymie pieniądze. Rynek gier to obecnie miliardy dolarów, konta się sprzedaje, sprzedaje się złoto i sprzedaje się przedmioty - wszystko to legalnie na Allegro a nielegalnie wg WEWNĘTRZNYCH zasad Firmy(producenta gry).

Z robieniem kont wiąże się spora wiedza i w zasadzie temat "jak zrobić konto w (nazwa gry)" nie różni się niczym od tematu: "jak komuś się włamać do Windows" : )
    Ostatnio edytowane przez Elitegroup : 03-01-2013 - 21:30

Domyślnie

No cóż Elitegroup widzę że chyba zasugerowałeś się moim nickiem. Nie każda sroka to złodziejka

Domyślnie

Sroka jeśli administratorzy servera nie potrafią Ci w tym pomóc (interesujące) to musisz już tylko walić prosto do Kevina Mitnicka

Domyślnie

lol... tym wesolym akcentem zamykam (i jesli nie wiadomo za co to zapraszam do dzialu FAQ do watku o trolowatych tematach).
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Zasady Postowania