Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: Czy to może być włamanie?

Domyślnie Czy to może być włamanie?

Witam, jakiś czas temu zauważyłam, że po wylogowaniu z portalu nasza-klasa pokazał mi się nick i hasło w ogóle dla mnie nie znane. Po zalogowaniu okazało się, że weszłam na konto nieznanej mi dziewczyny. Olałam to, mimo ciągle po wylogowaniu z własnego konta, te dane mi się wyświetlały. Kilka dni później sytuacja powtórzyła się, tym razem na portalu o2.pl, z innym nickiem i hasłem. A dziś przy włączaniu gadu-gadu w kontach pojawił mi się nieznany numer gg, zalogować się na niego nie mogłam, bo potrzebne jest hasło. Czy te przypadki mogą oznaczać włamanie na mojego laptopa? Jak tak, co z tym zrobić?

Domyślnie

Nie no osobiście Ci zazdroszczę hehe.

Pytanie 1sze - ile osób korzysta z Twojego laptopa albo ma do niego dostęp kiedy Cię nie ma przy nim xD

Domyślnie

Cytat Napisał Elitegroup Zobacz post
    Nie no osobiście Ci zazdroszczę hehe.

Pytanie 1sze - ile osób korzysta z Twojego laptopa albo ma do niego dostęp kiedy Cię nie ma przy nim xD
    Tylko moja rodzina i mój chłopak, ale oni raczej nie dotykają mojego laptopa, chociaż dostęp mają. Gdyby nie to, że takie coś mnie niepokoi, to byłoby całkiem fajnie heh.

Domyślnie

Cytat Napisał Hadley Zobacz post
    Tylko moja rodzina i mój chłopak
    sam nie wiem czy tu pasuje słowo tylko czy AŻ

PS: Ja osobiście nie wiązałbym tego z włamaniem.

Domyślnie

Cytat Napisał Elitegroup Zobacz post
    sam nie wiem czy tu pasuje słowo tylko czy AŻ

PS: Ja osobiście nie wiązałbym tego z włamaniem.
    Gdyby ktoś bawił się moim laptopem, na pewno bym o tym wiedziała. O tą sytuację też pytałam. Nikt nic nie wie. Jeśli nie wiązałbyś tego z włamaniem, to dlaczego zaistniała taka dziwna sytuacja?

Domyślnie

Cytat Napisał Hadley Zobacz post
    Gdyby ktoś bawił się moim laptopem, na pewno bym o tym wiedziała.

PS: Cały czas podtrzymuję, że wg mnie to nie jest włamanie.

Domyślnie

Przeskanuj komputer zaktualizowanym antyvirem dla wewnętrznego spokoju :P. Generalnie to jeśli to miało być "włamanie" to chyba taki fizyczne. W sensie ktoś kompa używał.

Mandr4ke jest offline Bez Teamowiec

Domyślnie

Proste pytanie - Z jakiego dostawcy internetu korzystasz ? Jak łączysz się z siecią ?

Skoro to laptop zakładam że łączysz się przez Wifirififi chociaż różnie to bywa...
    Zakładając że "włamanie" komuś się udało to zapewne do sieci by z niej jak pluskwa czy tam pijawka korzystać. Włamanie do Twego komputera zacnie przenośnego jest mało prawdopodobne choć nie nie możliwe (niemożliwe w naszym kraju) lol... tym bardziej pozostawienie zapamiętanych danych podczas logowania się do różnych portali...

Pewnie dziewczyna Twojego chłopaka LOL (just kidding) Pewnie dziewczyna Twojego brata logowała się tam lub gdzieś indziej... Jeśli pykła Zapamiętaj hasło - logiczne że wpisane juz jest w te tabeleczki do tego przeznaczone. Jeśli nie pykła zostanie tam sam login bez hasioła.

Jak Cię to dręczy wyczyść dane przeglądarek i po problemie.

PAMIETAJ !!! Zawsze możesz sformatować kompa !
    "Wszystkie komputery PC są kompatybilne, ale niektóre są kompatybilniejsze od innych... Twój jest zawsze mniej kompatybilny..."

Domyślnie

Jeśli ktoś umie użyć exploita, umie zeskalować swoje uprawnienia do adm na czymiś komputerze to naprawdę założenie, że logował się pozostawiając tam dane jest dla mnie na dalszym planie - mam na myśli, że jest mała szansa na hackera debila ^^. Po pierwsze włamania realizuje się na poziomie CMD a nie pulpitu zdalnego (wprowadzanie pól w IE) a po drugie również obstaję przy wersji dziewczyny Twojego chłopaka hehe
    Ostatnio edytowane przez Elitegroup : 02-26-2013 - 07:42

Domyślnie

Dzięki za podpowiedzi, trochę mnie uspokoiliście. Lecz dla mnie to nadal trochę dziwne, bo naprawdę dobrze wiem, że te loginy nie są nikogo z mojej rodziny, ani na pewno żadnego znajomego, brata, chłopaka. A mój brat nie ma dziewczyny, heh. Mimo wszystko dzięki .

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania