Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Poszukuję pomocy już wszędzie...

  1. #1

    Domyślnie Poszukuję pomocy już wszędzie...

    Witam serdecznie!
    Postawiłem sobie stronę do gry na xamppie, wszystko zabezpieczyłem, miałem ataki na pingowanie, ściągnąłem gurardian anti ddos, pomogło, dzisiaj w południe wchodzę wpisuje swoją nazwę (maronots.pl) a tu przekierowuje mnie na jakas inna strone tez zwiazana z ta gra a dokladniej na ta (ediinhere | † Ediin™ ~#; |GynTeam| †). Z moją domeną wszystko okej (nazwa.pl). Wkleilem do xamppa kopię wczorajszej strony i teraz pojawia mi sie taki blad: "Warning: Unknown: failed to open stream: Permission denied in Unknown on line 0

    Fatal error: Unknown: Failed opening required 'C:/xampp/htdocs/index.php' (include_path='.;\xampp\php\PEAR') in Unknown on line 0".
    To wszystko jest na windows XP. Jeżeli napisałem w złym dziale to proszę o przeniesienie. Szukałem już pomocy wszędzie... Naprawdę jej potrzebuje, nie chce sie poddawac, zbyt wiele pracy w to wlozylem, i nie chce zakanczac dzialalnosci jak reszta innych. Z góry dziękuję.

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli nie chcesz zakńczyć działalności to stronę stawiasz na TANIM serverze hostingowym (Twój przypadek) np: 1&1 i o bezpieczeństwo dbają ludzie, którzy żyją z tego zawodowo - więc już Ci jedna rzecz odpada.

    Druga sprawa to stawiać coś do netu na darmowym servie z XP nie wspieranym pod kątem poprawek - to aż samo się prosi by autoboty tam wjechały (lub człowiek choć mniej prawdopodobne)

    A jeśli chce ci się bawić to najlepiej wyciągnąć wtyczkę z kontaktu (nie zamykac OS) i zanieść HDD na policję - choć z polską techniką i poziomem wiedzy na uczelniach sam się zastanawiam czy ten pomysł trzyma się w ogóle kupy xD
    Ostatnio edytowane przez Elitegroup : 02-04-2013 - 16:12

  3. #3

    Domyślnie

    z tego co sie orientuje to wsparcie dla xp jest do 2014.
    Do autora topiku - szukales na google? wklej blad i podazaj jego sladem.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Napisał ocb Zobacz post
    z tego co sie orientuje to wsparcie dla xp jest do 2014.
    Do autora topiku - szukales na google? wklej blad i podazaj jego sladem.
    Szukałem. O co chodzi z tym wsparciem ?
    Chciałbym się również jak on to zrobił....

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj