Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Kampania przeciw sprawcom tzw. distroja

  1. #1

    Domyślnie Kampania przeciw sprawcom tzw. distroja

    Słyszeliście może o tym tzw. distroju? Jeśli nie to dam link z jednego z serwisów informacyjnych, żeby było wiadomo o co chodzi.
    Wyciek tysięcy haseł. Sprawdź, czy nie jesteś na liście - Tech - WP.PL (oczywiście ja nie wchodziłem tam nigdzie i nikomu nie radzę)
    Tak się składa, że ja dobrze wiem, o jakie forum chodzi. Wiem jacy oni są. Nie wiem tylko jak ktoś zdobył hasła do tych e-maili, ale mogę osobiście zapewnić niejedną osobę, że oni już nie znają żadnych skrupułów. Możliwe, że jeszcze raz coś takiego może się stać. Oni rozgłosu o tym ich śmiesznym forum to potrzebują jak tlenu do oddychania i niedługo to już naprawdę nic nie stanie im na drodze. Nie chcę nawet wiedzieć, do czego będą zdolni, gdy poczują się zbyt pewnie. Myślę, żeby użyć Ardamaxa. Moderacja ma całkowicie w głębokim poważaniu, co dzieje się na tym forum, a poza tym oni nie mają pozytywnej opinii gdziekolwiek. A teraz odnośnie samego Ardamaxa. Czy konieczny będzie program Total Commander 7.57a w celu zapewnienia przesyłu logów na mojego maila? Mój znajomy nie mógł rozpracować FTP. Strategia polega na tym, aby zainfekowany plik najpierw upload`ować na stronę typu imgur (tak to ma być jpg bądź inne bmp) i uzyskać hasła do kont tych cwaniaków, by pozamieniać maile przypisane do nich. Rozumiem, że wszelkie kombinacje klawiszy na klawiaturze są przez to wykrywane, a hasła z reguły muszą być zapisywane przez same przeglądarki. Dosyć wielu z nich w ogóle nie wylogowuje się. Czy to ułatwi mi zadanie? Ja chcę ich tylko odciąć od miejsca, o którym oni sami mówią, że jest dziełem szatana i nie mogą się z niego wyrwać. Zrobiłbym im naprawdę "dobrą" przysługę. Poza tym zastanawiam się jeszcze nad przemyśleniem tego co znalazłem tutaj:
    haxite.org - Keylogger w delphi cz.1 - Artykuły
    Skoro Avasty wykrywają Ardamaxy jako Trojany to chciałbym, aby mój twór był całkowicie niewykrywalny przez systemy tych delikwentów. Zadam ewentualnie jeszcze inne pytania, ale nie typu: czy mam klikać w plik z wirusem czy też nie?

  2. Domyślnie

    Ja ci zrobię "dobrą przysługę" zamykając ten wątek, który nie ma nic wspólnego z tematyką i funkcją forum.


    Lektura: http://hack.pl/forum/faq/5416-%5Bfor...te-tematy.html

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj