Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 20

Temat: Niewykrywalny keylogger z funkcją wysyłania loga na mail

  1. #1

    Domyślnie Niewykrywalny keylogger z funkcją wysyłania loga na mail

    Witam .. Chcesz własnego keyloggera za free napisz .. Jest nowa wersja super działającego keyloggera.

    Funkcje :

    1. Wykonuje to co poprzednie wersje v0.6 i v0.7

    2. W momencie wysyłania e-mail zapisuje EKRAN do pliku 'jpg' i dodaje jako załacznik do listu e-mail.

    3. W każdej przesyłce znajdują się pliki haseł Gadu-Gadu : config.dat oraz pliki archiwum Gadu-Gadu : archives.dat

    5. Jesli ktoś sobie zażyczy mogą być przesyłane dowolne pliki.

    Jesli chesz WŁASNEGO keyloggera napisz na GG : 2126745
    Pozdrawiam Wszystkich

  2. #2
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Postów
    367

    Domyślnie

    Jak zaczynasz jakiś projekt, powinieneś dać wersje testową a nie ku#%@ liczyć na zainteresowanie nie będąc nawet na gg (o ile komuś się będzie chciało w to bawić).
    Przypuszczam że kod jest żywcem sCTRL+c>CTRL+v'owany z jakiegoś delphi-tutoriala na 4programmers.net.
    Ostatnio edytowane przez 31337 : 04-18-2007 - 15:20

  3. #3
    Zarejestrowany
    Dec 2006
    Skąd
    Kielce
    Postów
    1,767

    Domyślnie

    hihi ja zanim zdecydowałbym sie na użycie takiego keyloggera to wolałbym zobaczyć kod
    Agencja reklamy kielce (mały kilkudniowy case pozycjonerski )

  4. #4

    Domyślnie

    Witam, Jestem Początkująca, A Potrzebuję Hasło Dostępu Do Skypa Lub Wp( Poczta) Czy Jest To Możliwe. Pozdr. Ewa

  5. #5

    Domyślnie

    Wszystko jest możliwe ale nie zawsze jest łatwe z tego co się orientuje to hashe haseł od skype są przechowywane na serwie tak jak i wp chyba ze ktoś ma skonfigurowana pocztę w jakimś programie.
    Było już o tym wiec poszukaj na forum.
    "dobrzy hakerzy są sławni na cały świat, ale o hakerach geniuszach nikt nic nie wie."

  6. #6
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Postów
    367

    Domyślnie

    Cytat Napisał evian28 Zobacz post
    Witam, Jestem Początkująca, A Potrzebuję Hasło Dostępu Do Skypa Lub Wp( Poczta) Czy Jest To Możliwe. Pozdr. Ewa
    w przypadku skype - prawdopodobnie przechowywane są w pamięci lub jak ktoś ma włączoną opcję zapisu to w jakims pliku.

    wp - jak ktoś ma program pocztowy to wystarczy zdobyć plik z hasłami, jak czyta maile przez www jest xss na to.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Apr 2007
    Skąd
    Long Island
    Postów
    1

    Unhappy Poczatkujaca keylogger MADRZY LUDZIE PROSZE O POMOC??

    Cy ten keylogger ma mozliwosc monitorowania e-maili z yahoo i hotmail? I mam pytanko jesli zainstaluje keyloggera na komputerze to czy inni jego uzytkownicy nie beda wiedzieli ze sprawdzam ich maile? A jaki jest inny sposob aby dostac sie do czyjegos maila na poczcie hotmail? Moj narzeczony zawsze wpisuje haslo do poczty hotmail a ja mam dostep do jego komputera co moge zrobic zeby moc sprawdzac jego maile bo ostatnio wydaje sie podejzany w zachowaniu, Czy keylogger pomoze? A jesli nie to w jaki sposob moge zdobyc jego haslo do poczty hotmail czy moze jest ono zapisane w plikach komputera, MADRZY LUDZIE PROSZE O POMOC

  8. #8
    Zarejestrowany
    Feb 2007
    Skąd
    Kielce
    Postów
    131

    Domyślnie

    keylogger nie moze monitorowac maili, on przechwytuje wcisniete klawisze, ew wlaczane aplikacje i to loguje do plikow, mozliwe ze pozniej wysyla Ci na maila czy wrzuca na serwer. Jesli odkryja ze maja wlaczonego keyloggera na komputerze to zapewne odkryja ze informacje o tym co wpisuja sa gdzies logowane z mowliwoscia wydostania sie na zewnatrz (to wszytko kwestia ochrony danego komputera). Jesli dane haslo jest zapamietane w przegladarce to jest zapisane na komputerze, jesli nie to pozostaje je zdobyc inaczej - albo uaktywnic keyloggera i czekac az ta osoba wpisze haslo ktore zostanie zarejestrowane lub metoda typu brute-force
    "W życiu wszystko ma jakiś sens, tylko trzeba go odnaleźć. No i często ma on odmienne znaczenie dla różnych osób."

  9. #9

    Domyślnie Hm

    Witam jestem poczatkujacy w tej dziedzinie i mam takie pytanko np mam dostep do komputera od kumpla i chciallbym zainstalowac mu Keyloggera na kompie , i zeby wszytsko co wpisal wysylalo sie na moj e-mail dalo bysie takie cos zrobic

    Prosze o pomoc i pozdrawiam

  10. #10

    Domyślnie

    Wszystko da się zrobić...
    Sam możesz napisać keyloggera np w C++. Poczytaj o funkcji GetAsyncKeyState. A do wysyłania na mail - winsock i dokumentacja SMTP. Chyba, że znasz Delphi, podobno wtedy to jest prostsze(nie znam Delphi).
    Jak kolega będzie kumaty to i tak go szybko wykryje.
    I nie wyciągaj starych tematów.
    "a imię jego będzie czterdzieści i cztery"
    A. Mickiewicz Dziady cz. III

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Jak uzyskać hasło do czyjegoś e-mail?
    By michalm92 in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 28
    Autor: 02-23-2009, 13:46
  2. Galeria z funkcją sprzedaży zdjęć
    By wacky in forum PHP/CGI/ASP/JSP/J2EE
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 02-27-2007, 15:14
  3. Jak uzyskać hasło do czyjegoś e-mail?
    By michalm92 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 02-06-2007, 15:04
  4. Grupa w e-mail
    By Ivnz in forum Off Topic
    Odpowiedzi: 2
    Autor: 01-06-2007, 21:52

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj