Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Keylogger-proszę o pomoc.

Domyślnie Keylogger-proszę o pomoc.

Witam,posiadam program o nazwie Ardamax Keylogger,gdy wysyłam mój zainfekowany plik z key'em na mój drugi komputer to avast szaleje.Prosiłbym o pomoc jak zmniejszyć wykrywalność takiego keya,by nie był widziany przez avasta czy tam virus total... dziękuje z góry i pozdrawiam.

Domyślnie

Hmm, a nie lepiej napisać własnego keyloggera?
    Nie jest to aż takie trudne jakby mogło się wydawać.
    Co do 'gotowych rozwiązań' to raczej bez alertów AV się nie obędzie.
    Sygnatury takich keyloggerów jak Ardamax już od dawna znajdują sie w bazach wiekszości AV i raczej nie zmniejszysz ich wykrywalności, ewentualnie mógłbyś spróbować obfuskacji, ale wątpie żeby to pomogło w jakimś większym stopniu.
    Moja rada jest taka, ucz się C++, Delphi lub cokolwiek innego, a oprócz niewykrywalności keyloggera bedziesz miał satysfakcje z jego napisania.
    Pozdrawiam.

Domyślnie

Cytat Napisał Wild_Storm Zobacz post
    Hmm, a nie lepiej napisać własnego keyloggera?
    Nie jest to aż takie trudne jakby mogło się wydawać.
    Co do 'gotowych rozwiązań' to raczej bez alertów AV się nie obędzie.
    Sygnatury takich keyloggerów jak Ardamax już od dawna znajdują sie w bazach wiekszości AV i raczej nie zmniejszysz ich wykrywalności, ewentualnie mógłbyś spróbować obfuskacji, ale wątpie żeby to pomogło w jakimś większym stopniu.
    Moja rada jest taka, ucz się C++, Delphi lub cokolwiek innego, a oprócz niewykrywalności keyloggera bedziesz miał satysfakcje z jego napisania.
    Pozdrawiam.
    Dziękuje za odpowiedz.Jeśli wiesz czy są jakieś takie poradniki mógłbyś mi je podać? pozdrawiam.

ocb
    ocb jest offline

Domyślnie

kazdy hook na klawiature z wykorzystanie api windowsa zostanie wykryty przez kazdy sredni program av jako podejzany.

Domyślnie

Spakuj plik RARem na hasło i po kłopocie.

Zasady Postowania