Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 15

Temat: Router WPA2

Domyślnie Router WPA2

Witam,
    Mam problem z haslem do routera. Otóż tata zaklada mi taki" blokadki na internet", że o 22:00 go nie mam. Wcześniej uzywalem wireleskey viewer, ale tym razem to nie działa. Prosze o pomoc, jak to można zrobic

Domyślnie

Problelem nie jest haslo ale konfiguracja routera. Wiele routerow pozwala na ustalenie w jakich godzinach internet jest a w jakich nie ma.
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie Wiadomo

Wiadomo, ale na jego Laptopie internet jest, wiec kluczem na rozwiazanie sprawy jest dostanie sie na router i pozmienianie zabezpieczen. Interesuje mnie coś co jest możliwe na Win , nie na Linuxie

Domyślnie Rozszerzenie

Dodam jeszcze, że wzcook pokazal mi takie coś : Fatal: RegOpenKey(Software\Microsoft\WZCSVC\Parameters\In terfaces) failed Na forum Aircracka dowiedzialem się : Downgrade your windows ( co dokladniej znaczy masz zbyt nową wersje windowsa ) ;(( powie mi ktoś co mogę poradzić ?

Domyślnie

Chcesz sie dostac na router... a do czego sluzy wzcook?
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

Moim zdaniem operacja i tak będzie fail. Nawet jak złamiesz hasło to ojciec prędzej czy później sam się skapnie, że konfiguracja zmieniona a wracając do tematu to masz 2 wyjścia: fizyczny reset routera lub poszukanie exploita na dany router z daną wersją firmaware. Można też bawić się w keyloggery, podsłuchy portu np: tcpdump ale tego nie da się wytłumaczyć tak w jednym poście. To dość złożona i szeroka wiedza.
    Ostatnio edytowane przez Elitegroup : 08-13-2012 - 08:08

Domyślnie .

Ojciec sie ucieszy, bo my od dawna mamy takie wojny i bd mial spokoj dopoki nie przegne moge czyli reasumując jak moge sie z tym uporac i czy potrzebny mi linux czy moze byc Windows

Domyślnie

Taką blokadę ustala się albo dla adresu IP, albo dla MAC. Na początek zmień IP i zobacz, czy zadziała... jeśli nie, to zmień MAC. Jeśli to też nie pomoże to klonuj MAC i IP z laptopa Ojca (wiąże się z tym, że Ojciec nie będzie miał dostępu, jeśli Twój komputer będzie włączony).

Domyślnie odp.

Znajomy proponował mi zakup karty sieciowej (takiej małej zgrabnej na USB ;D ) tylko jesli ojciec zablokuje mac'a tej karty to pieniądz w błoto ... bo podobno jest tak, ze kazda karta sieciowa ma osobny mac Dlatego spróbuje mienic to IP. Ten znajomy twierdzi jeszcze ze:" twój ruter przypisuje ip na podstawie adresu mac " wiec mowi ze jak zmienie ip to dupa ... moze on sie nie zna bo ja napewno ;D moze ktos z was sie wypowie ;D ?
    Ostatnio edytowane przez Adram : 08-14-2012 - 20:42

Domyślnie

Cytat Napisał TQM Zobacz post
    Chcesz sie dostac na router... a do czego sluzy wzcook?
    wzcook to taki program, który looka na hasla do sieci ale daje je w takiej formie : sgdx1464rtdzf467r57dsr4ezsdxbgt6456
    Niestety mam win Vista i nie moge go uzywac;(

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania