Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 11 do 20 z 48

Temat: Fake SMS

Domyślnie

Wielkie dzięki, przed chwilą sprawdziłem i działa, ale tylko do ery.

Pierw trzeba się zarejstrować wysyłając sms około 50 groszy.
    Za dziewiczym razem dostaniemy z 12 sms, kolejne tyle kosztuje 1,22 zł.
    Tylko z tego co widzę jest jeden myk, da się tylko ustawić tryb znakowy w podpisie czyli np NASA , CIA , więc do małego żartu się tylko nadaje.
    pozdrawiam

VLN
    VLN jest offline Banned

Domyślnie

Eeeee tam do dup* z taką bramką. Ja tam bym wolał kod zobaczyć a nie z czyjegoś korzystać i do tego gotowca

Pozdrawiam VLN.
    Kod php:
    $zmienna $_POST['COS']; 
    Zamiast tego :
    Kod php:
    $zmienna htmlspecialchars($_POST['COS']); 
    I mamy zabezpieczenie przed XSS

Domyślnie

Sa zagraniczni operatorzy ktorzy oferuja pelna bramke - moge podac dowolny numer, dowolny tekst (do 11 znakow s sumie) i tresc do 160 znakow. Jakby tego bylo malo jest API i sample kodu w paru jezykach :P

google Twoim przyjacielem ale od razu mowie - szukac po angielsku
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

Domyślnie

tez bym wolal kod lub samemu coś sklecić.
    ale era jak era płacić trzeba ;P

Domyślnie

Na obecną chwile wystarczyłby mi gotowiec, jednak taki gdzie mogę również pisać numer a nie tylko tekst :/
    tqm te które znalazłeś oferują wysyłanie do PL?
    Znajomość czego tutaj wskazana? php?

Domyślnie

Mozna wysylac na caly swiat ale ceny sa rozne... no i placisz w GBP a nie w PLN. Ceny wyzsze niz przytoczona wczesniej Era. Jedno zastrzezenie - oferta dostepna tylko dla firm i jak zakladalem u nich konto testowe to niecale 5 minut po wyslaniu zgloszenia zadzwonili do mnie poinformowac ze konto testowe jest juz aktywne i mniej wiecej (tzn. jesli to nie tajemnica) - w jakim celu i w jaki sposob bede uzywal ich uslug.

Dostarczaja proste API - SOAP/XML, HTTP(S) jako GET i POST oraz email - czy cos wiecej potrzeba? Wysylanie SMSow mam juz opracowane na rozniaste sposoby i wszystko doskonale dziala.

wacky jest offline IT maniak

Domyślnie

TQM: Tez opracowałem wysyłanie SMS'ów, place PLN'ami ale oprocz SMSowania moge tez dzwonic podszywajac sie pod dowolne numery.

TQM: korzystasz z jakiejs swojej platformy (centralki programowej) czy przez jakiegos (voip) operatora slesz?

Domyślnie

Wysylanie SMSow w Polsce mialem od 1998 roku juz... pozniej zmienialy sie bramki, nieco zmienialy sie sposoby komunikacji - kod rowniez, choc niewiele. W UK od poczatku korzystalem z Asterisk'a wraz z kartami FXO/FXS podpietego do BT (linie naziemne ISDN30) oraz jako backup do VoIP'a. Wysylalem SMSy glownie przez linie BT - dzialalo wysmienicie. Pare tygodni temu Asterisk odszedl na zasluzona emeryture i zostal zastapiony innym systemem... ktory funkcjonalnie nawet nie zbliza sie do tego co dawal Asterisk...

Wynik byl prosty - potrzebowalem operatora ktory da mi mozliwosc wysylania masowo SMSow z podanymi przeze mnie parametrami. Akurat nie potrzebowalem dzwonienia ani nic innego. W UK takich firm jest bardzo duzo - daja dostep do bramek przez neta, mozna wysylac co sie chce.

W sumie mam ochote znowu podpiac asterisk'a bo co innego jest SMS a co innego gdy serwer do Ciebie zadzwoni i powie ludzkim glosem (synteza) "WARNING: service PING on host clust-c-21 has 27% packet loss".

Za SMSami przemawia jednak pare aspektow:
    1. Wysylasz blyskawicznie i nie masz problemu, ktos inny doreczy
    2. Nie ma problemu z 'retry' gdyby linia byla zajeta (ja nie uznaje poczty glosowej, masz interes do mnie to dzwon do skutku albo sobie odpusc)
    3. W sytuacji wiekszych zawirowan (np atak terrorystyczny) nie bedzie szans sie nigdzie dodzwonic ale SMSy powinny nadal chodzic - przynajmniej tak twierdza operatorzy. Wtedy beda dzialac tylko specjalne karty SIM ktorymi dyspinuje jedynie policja i inne sluzby - sieci komorkowe zostana praktycznie wylaczone (lekcja wyciagnieta po atakach w Madrycie).

Brzmi straszni i smiesznie smiesznie zarazem - terrorysci terrorystami... ale moje serwery nadal musza dzialac.

Michal_sh jest offline (s)aint

Domyślnie

A ja dalej nie mogę wysłać Fake Sms'a , najlepiej jakbym miał u siebie Bramkę sms , ale do tego potrzebny jest modem GSM , takego nie mam ale mogę podłączyć swój fonik żeby przestestować. Macie jakieś programy platforma Windows/Linux żebym mogł słać sms-y?

Domyślnie

Mozesz podlaczyc swoj telefon, mozesz kupic modem GSM ale tak czy inaczej bedziesz musial tam wsadzic karte SIM ktora ma numer... SMSy beda wychodzic z tego numeru generalnie i tego nie obejdziesz.

Bramka SMS (w sensie SMSC) to spore koszty, dedykowane lacze do operatora itd. Nie wiem czy jest sens skoro za pewna oplata mozna znalezc na sieci takie uslugi. Oczywiscie umowa uzytkowania mowi jasno ze SMSy sa rejestrowane i w pelni odpowiadasz za ich tresc wiec FakeSMS mozna wyslac ale dokladnie da sie to wysledzic kto wyslal.

Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni