Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 19 z 19

Temat: Namierzanie - jeszcze jeden temat :)

  1. #11
    maciek_ Guest

    Domyślnie

    Czyli w tym przypadku jaki opisałem nie ma już pewnej rzeczy jaką mogła by zrobić policja żeby kogoś takiego odnaleźć ... wszystko jes "MOŻE" A jak ktoś sobie dobrze zaplanuje to i zlikwiduje "MOŻE"

    Dziękuję za odpowiedzi ...

  2. #12
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Cytat Napisał maciek_ Zobacz post
    A jak ktoś sobie dobrze zaplanuje to i zlikwiduje "MOŻE"
    ... i ta zasada dziala w obie strony - dla przestepcy i dla policji
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #13
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    360

    Domyślnie

    Cytat Napisał gogulas Zobacz post
    To ze mozesz z tym faktem zostac powiazany bo komus np o tym w rozmowie wspomniales.
    Mozesz byc przez kogos widziany.
    Mozesz wejsc w kadr jakies kamerze przemyslowej, albo co gorsza taka moze sie znajdowac w meijscu gdzie nabywales telefon/karte.
    itp.

    To wszystko zalezy co przeskrobiesz i jak rozgarnieci hydraulicy sie ta sprawa zajma

    hmm co do wygadania sie/pochwalenia to sie zgodze, ale w kadrze kamery nie znajdzie sie tresc rozmowy-chyba ze zrobia zblizenie na moje usta, ale to tak jak 6 w toto - karte nabywam anonimowo-nikt nie pyta o imie i numer buta, daje 5, biore karte i wychodze, oczywiscie za i przeciw jest mnostwo, ale namierzenie prepaida w czasie rzeczywistym jest praktycznie niemozliwe
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

  4. #14
    Zarejestrowany
    Dec 2007
    Postów
    271

    Domyślnie

    wystarczy zalozyc bluze z kapturem, jakies okularki czarne, moze amly makijarz , kupic telefon za 30 zl z karte na jakims bazarku (ofc tez w przebraniu) i puscic im nagranie z ivony na 2 koncu miasta, ale nie jechac metrem!! tylko autobusem.

    Ja tak zrobilem pare razy, nie bede zdradzal szczegolow tylko raz przyjechala policja (taa, przeszedlem po godzinie obok tego miejsca i staly tylko 2 radiowozy -.-).
    Ostatnio edytowane przez h3x : 03-16-2008 - 03:37

  5. #15
    maciek_ Guest

    Domyślnie

    We Wrocławiu nie mam metra xD

  6. #16
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    TSP
    Postów
    47

    Post Domex

    Czy da sie odzyskać wiadomości z komórki ja mam w sieci Orange czy skontaktować się z operatorem
    Uczony jest człowiekiem, który wie o rzeczach nieznanych innym i nie ma pojęcia o tym, co znają wszyscy.

  7. Domyślnie

    Eee o czym Ty mówisz? Raz to zmieniasz temat a dwa wyrażasz się bardzo nie jasno.
    Chodzi o SMSy? Co ma do tego sieć
    www.lingubot.pl - projekt sztucznej inteligencji.

  8. #18
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    UK
    Postów
    360

    Domyślnie

    Cytat Napisał h3x Zobacz post
    wystarczy zalozyc bluze z kapturem, jakies okularki czarne, moze amly makijarz , kupic telefon za 30 zl z karte na jakims bazarku (ofc tez w przebraniu) i puscic im nagranie z ivony na 2 koncu miasta, ale nie jechac metrem!! tylko autobusem.

    Ja tak zrobilem pare razy, nie bede zdradzal szczegolow tylko raz przyjechala policja (taa, przeszedlem po godzinie obok tego miejsca i staly tylko 2 radiowozy -.-).
    no stary, masz sie czym chwalic, niech cie drzwi scisna
    Atheros? - nanzwa mhata yangu

  9. #19

    Domyślnie

    a co! brawo za akcje

    jednak w to nie wierze... nie pisali o tym w fAKCIE (<- to jest dopieor komedia) >>xDD... nasza DZIELNA, POLSKA POLICJA na tropie komórkowego wiedźmina (<- haha).
    znając panów w niebieskim to pewnie byli tam tylko dlatego, że ktoś przewrócił Toy-toya lub coś w tym stylu... wątkpie, żeby "namierzali" komórki...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Podłączenie 2 komuterów pod jeden kabel
    By olek_ in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 9
    Autor: 03-06-2008, 13:57
  2. gsm namierzanie
    By remixs in forum GSM/GPRS/EDGE/UMTS
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 08-19-2007, 01:21
  3. namierzanie
    By diler in forum GSM/GPRS/EDGE/UMTS
    Odpowiedzi: 34
    Autor: 06-25-2007, 22:24
  4. Namierzanie za pomocą IP
    By cebab in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 6
    Autor: 04-22-2007, 17:11
  5. To jeszcze zatrudne
    By Andradiel in forum Hacking
    Odpowiedzi: 11
    Autor: 01-22-2007, 19:35

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj