Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 10 z 11

Temat: kamery miejskie w internecie

  1. #1

    Domyślnie kamery miejskie w internecie

    jak znalezc te dostepne w wielu miastach na skrzyzowaniach?
    ktos sie orientuje w czyms wiecej niz w tym, ze w glownej mierze instalowane sa kamery axis?
    jak poznac nazwe firmy ktora jest odpowiedzialna (w danym miescie?) za instalacje takich kamer?

    pzdr

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    nie zebym sie przyznawal do czegos
    w moim miescie, do kamer miejskich byl specjalny soft, to byl image .iso a w nim skonfigurowany jakis program, zeby laczyl sie z glownym serwerem. odpowiedni ludzie z policji dostawali takie .iso.... z tym ze wszystko bylo logowane, w razie zlego hasla odpowiednie wladze byly powiadamiane, cala zabawa jest dosc ryzykowna :P
    jesli chodzi o google - jesli stuff do "zagladania w kamery" nie jest na stronie www to nie zaindexuje, proste.
    War, war never changes.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał GSG-9 Zobacz post
    w moim miescie, do kamer miejskich byl specjalny soft, to byl image .iso a w nim skonfigurowany jakis program,
    masz to iso/nazwe?

    ...zeby laczyl sie z glownym serwerem.
    cokolwiek na temat adresacji? isp? to bylo polaczenie po vpn czy jak?

    odpowiedni ludzie z policji dostawali takie .iso....
    tzn?
    z tym ze wszystko bylo logowane,
    gdzie?
    w razie zlego hasla odpowiednie wladze byly powiadamiane,
    tzn? jakie wladze? admin? policjanci zarządzający serwerem/korzystający z iso?

    cala zabawa jest dosc ryzykowna :P
    bo? przeciez mozna isc do kafejki, laczyc sie przez tora/chiny...?
    jesli chodzi o google - jesli stuff do "zagladania w kamery" nie jest na stronie www to nie zaindexuje, proste.
    jaki stuff do zagladania w kamery? bo tego zdania to juz kompletnie nie rozumiem

    pzdr

  4. #4
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Przeczytaj jeszcze raz wczesniejszy post - nie rozumiem niejasnosci ktore zglaszasz...

    Bylo narzerzie udostepnione jako obraz CD (plik .iso), bylo dostepne dla odpowiednich osob. Jesli odpaliles aplikacje a nie miales hasel to odpalal sie alert ktory szedl do wlasciwych osob.

    'Google stuff' - w google mozna znalezc mase kamer, nie policyjnych ale mimo wszystko pokazujacych rozne miejsca na swiecie. Ja zanim lece do HQ firmy to sprawdzam sobie jaka tam jest pogoda na jednej z takich kamer - znalezionych w google nawiasem mowiac :P
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  5. #5

    Domyślnie

    TQM: przeczytałem ;-) Nie interesuja mnie ogólniki, tylko konkretne informacje o które spytałem w kolejnym poście: model/rodzaj kamery, nazwa iso, informacje na jakiej zasadzie to sie łączy (kamery z serwerem, na którym mozna oglądać). Dziekuje za wszystkie informacje tak czy siak, ale mało tam wg mnie punktów zaczepienia, chyba powinieneś wiedzieć o tym najlepiej, bo obserwuje Cię na tym forum od pewnego czasu i wiesz co z czym sie jje. ;-)

    sytuacja wygląda tak, że nie interesuja mnie kamery miejskie, które miasto udostępniło na www.miasto.pl. interesuja mnie te, przez które mozna oglądać ruch uliczny i po to sa instalowane (np na skrzyżowaniach). i o dostęp do takich mi chodzi.
    dlatego pytania o nazwy, o iso, o modele i dokumentacje i o nazwy chociaz stopnia do jakiego trafia to w policji (np oficer).

    regardz

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    Ja od wielu wielu lat juz nie zagladalem w kierunku tych kamer ale wtedy (by nie powiedziec 'za moich czasow' - lol) kamery byly na zamknietym obwodzie podpiete powiedzmy 'bezposrednio' a nie przez siec. Sadze ze to sie nieco zmienilo ale nie sadze aby te kamery szly ot tak sobie i byly dostepne dla kazdego przez internet. Moze ktos inny cos wiecej bedzie wiedzial.

    Tak czy inaczej powodzenia w poszukiwaniach
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    Cytat Napisał lem Zobacz post

    sytuacja wygląda tak, że nie interesuja mnie kamery miejskie, które miasto udostępniło na www.miasto.pl. interesuja mnie te, przez które mozna oglądać ruch uliczny i po to sa instalowane (np na skrzyżowaniach). i o dostęp do takich mi chodzi.
    dlatego pytania o nazwy, o iso, o modele i dokumentacje i o nazwy chociaz stopnia do jakiego trafia to w policji (np oficer).

    regardz
    o tych wlasnie mowie...
    znalazlem obraz, nie licz ze ci go upne:
    software to zwykly
    Kod:
    Active WebCam for Windows XP/2003/Vista
    (C) PY Software.
    http://www.pysoft.com
    1 plik tekstowy:
    Kod:
    Cam log.sys
    4-6kl__ple
    Analogi.c71
    7TB
    Time To Live-xdecos.sys
    handshake-dyz.police Poland 
    password:pozwolilem sobie wyciac
    2 plik tekstowy:
    Kod:
    Link ip variable/sintoxcam/7e
    Windows/IP/wexpol: 191.bla.bla.bla
    War, war never changes.

  8. #8

    Cool Odpowiedź

    Dobrze byłoby wejść do kamer sklepu Lidl w moim mieście :P
    Pooglądałbym sobie produkty

  9. #9
    Zarejestrowany
    Jan 2015
    Skąd
    Netherland
    Postów
    2

    Domyślnie

    i jak udalo sie?

  10. #10

    Domyślnie

    Ma ktoś pomysl jak skierowac google dorka na konkretne miasto?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj