Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: [APACHE] Konfiguracja

  1. #1

    Domyślnie [APACHE] Konfiguracja

    Witam!
    Kupiłem ostatnio sobie serwer wirtualny (bo polecali mi, że będzie lepiej działało wszystko). Mam skrypt vBulletin. Średnio na forum jest 100 osób... pierwszy raz mam styczność z konfiguracją apache. Bynajmniej... forum na początku się całkowicie przymulało... po restarcie minuta i juz wisiał... dopiero po zmienieniu trochę prefork MPM i worker sie poprawiło... co prawda nie mam pojęcia o tym... jak to trzeba w ogóle konfigurować? Jakiś link do poradnika? Niby się poprawiło... ale nadal nie działa jak powinien... już sie nie przycina po 1 minucie, ale działa... ale czasami ma przywiechy... Słyszałem że trzeba zoptymalizować itd. Gdzie są jakieś tutoriale/poradniki? Z góry dziękuje za pomoc. Pozdrawiam

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    www.apache.org - dokumentacja zawiera wszystko co potrzeba na wstepie, reszta to indywidualne dzialania i szukanie jak poprawic wydajnosc...
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Tak... to wszystko mam zainstalowane i działa... trudności nie było, ale mi chodzi o konfiguracje... czyli jak zoptymalizować ustawienia itd. Czyli po kolei jakie pliki zmieniać i jak dostosowywać ustawienia , bo serwer jak pisałem już się czasami przywiesza... (kiedyś jak w pliku apache2.conf były maxclients itd. poustawiane domyslnie to po minucie restartu się zwieszał na AMEN, teraz już tylko czasami). I własnie pytam gdzie znajduję się dobry poradnik jak to wszystko poustawiać...

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj