Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Darmowy hosting

  1. #1

    Domyślnie Darmowy hosting

    Ktoś mi powie jaki jest najlepszy darmowy hosting z dostępem do bazy danych ? Głównie chodziło mi o opinie ludzi, którzy to sprawdzali...

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Napisał corractiv Zobacz post
    Ktoś mi powie jaki jest najlepszy darmowy hosting z dostępem do bazy danych ? Głównie chodziło mi o opinie ludzi, którzy to sprawdzali...
    Mogę polecić Ci ten: Darmowy Hosting z PHP, MySQL, kreatorem stron i bez reklam, stosunkowo młody na rynku. Sam korzystam

  3. #3

    Domyślnie

    Mogę popsuć?

  4. Domyślnie

    Konto Free - darmowy hosting w 2BE.PL

    Jeżeli poszukujesz darmowego hostingu to w 2be wystarczy zamówić domenę a konto hostingowe dostaniesz gratis.

    Pozdrawiam

  5. #5

    Domyślnie

    Najtańszy płatny hosting będzie działał lepiej, niż najlepszy darmowy. Uwierz mi, szkoda Twoich nerwów. Nie musisz nie wiadomo ile wydawać. Na atthost możesz sobie kupić za 79zł 21gb w czterech ratach ^.- ...

  6. #6

    Domyślnie

    Dokładnie - nie ma co aż tak skąpić, bo z darmowym serwerem daleko nie zajdziesz. Na dhosting.pl możesz mieć już całkiem fajne parametry za mniej niż 7 zeta na miesiąc. Ceny domen również mają przyzwoite no i naprawdę fajną obsługę techniczną, która ci pomoże wszystko skonfigurować.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj