Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Napisz news

  1. #1

    Domyślnie Napisz news

    Witam,

    Kilka minut temu, w związku z pomysłem agresora pojawiła się nowa funkcjonalność w serwisie, umożliwiająca nadsyłanie do nas opracowań aktualności oraz felietonów. Link do formularza znajduje się w stopce na samym dole ekranu strony głównej, obok ikony kanału RSS.

    Zachęcam do współtworzenia aktualności, ze swojej strony oferujemy publikowanie newsów z polem Autor, osoby która prześle do nas informację. Przy stałych newsmenach możliwe będzie przejście do następnego etapu współpracy oraz publikacji osoby w dziale - Informacje o stronie. Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji nadsyłanej informacji, pod kątem jej moderacji i poprawy ewentualnych błędów ortograficznych, stylistycznych etc.

    Wszelkie inne pomysły proszę kierować do odpowiedniego działu na forum.
    Pozdrawiam,
    Paweł Jabłoński

  2. Domyślnie

    Mam następujące pytanie, czy wysyłać newsy można tylko te których jest się autorem czy można rownież powielać newsy z innych serwisów które na to pozwalają?

    Skromnym zdaniem mówiąc, dobrym rozwiązaniem byłoby niepozwalanie na kopiowanie ich z innych stron.

    Pozdrawiam

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Postów
    19

    Thumbs up

    Raczej każdy news powinien zostać zredagowany - chyba, że serwisy pozwalają na kopiuj / wklej ? Dzięki za uwzględnienie uwagi

  4. Domyślnie

    Mam następujące pytanie, czy wysyłać newsy można tylko te których jest się autorem czy można rownież powielać newsy z innych serwisów które na to pozwalają?

    Skromnym zdaniem mówiąc, dobrym rozwiązaniem byłoby niepozwalanie na kopiowanie ich z innych stron.

    Pozdrawiam
    Hmm a niby jak sobie wyobrazasz uzyskanie informacji do newsa? Raczej tylko z innych serwisow. Nie sadze zeby ktokolwiek bylby w stanie sam uzyskiwac informacje bezposrednio od zrodel. Tylko i wylacznie z innych serwisow... Taka jest prawda.

    Raczej każdy news powinien zostać zredagowany - chyba, że serwisy pozwalają na kopiuj / wklej ? Dzięki za uwzględnienie uwagi
    Z tym sie zgodze... Napisanie newsa nie powinno polegac tylko na kopiuj wklej choc tak by bylo najwygodniej i w takim wypadku mozna by bylo dolanczac informacje na temat zrodla wiedzy.

    A teraz moja uwaga... Czy do napisanego newsa bedzie mozna dolanczac wlasna opinie/komentarz w ktorej osoba piszaca news wyrazala by swoja opinie na temat wydarzenia?

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Postów
    19

    Domyślnie

    "A teraz moja uwaga... Czy do napisanego newsa bedzie mozna dolanczac wlasna opinie/komentarz w ktorej osoba piszaca news wyrazala by swoja opinie na temat wydarzenia?"

    Przecież jest system komentowania. Najwyżej autor by musiał poczekać na publikacje swojego newsa. Bo komentując newsa w newsie wyraża się stroniczość i nie przedstawia się suchych faktów. Wtedy użytkownicy by nie komentowali pewnie newsa tylko opinie autora newsa. W newsach najlepiej dawać małe dygresje, choć nie zawsze pozwala się je wcisnąć.

  6. Domyślnie

    mlodszy: proponuje przeczytac moj i Twoj post jeszcze z 10 razy..

    Hmm a niby jak sobie wyobrazasz uzyskanie informacji do newsa? Raczej tylko z innych serwisow. Nie sadze zeby ktokolwiek bylby w stanie sam uzyskiwac informacje bezposrednio od zrodel. Tylko i wylacznie z innych serwisow... Taka jest prawda
    A moje pytanie brzmialo czy mozna stosowac tzw. KOPIUJ / WKLEJ...

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Postów
    19

    Domyślnie

    Odnośnie źródła. Ktoś kto jest obserwatorem / świadkiem / autorem - (np. odkrycie goriona) - jakiegoś zdarzenia - jest u źródła. Przykładów chyba nie trzeba podawać ?

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj