Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Pomocy!!! Haker potrzebny.

Domyślnie Pomocy!!! Haker potrzebny.

Cześć. Jestem tu pierwszy raz. Nie interesuje mnie jak działa komp ani dlaczego. Jestem lamusem, czy jak tam taki jak ja się teraz nazywa. Windziarz? Bo linuxa i tego typu oprogramowania nie znam i nie mam potrzeby ani czasu, żeby poznawać.

Zapisałem się tu, żeby napisać tego jednego jedynego posta

Życie mi się zawaliło. Podejrzewam narzeczoną, że się qrvi, ale robi to dość sprytnie. Dlatego potrzebuję pomocy fachowca, żeby mieć dowód.

Czy znajdzie się tu fachura, który:

a. dałby radę wyciągnąć z jednego z portali ogłoszeniowych adres maila z którego się moja 'luba' zarejestrowała? (portal jest jako .pl, znam nicka pod którym tam występowała)

b. później wejść na taką skrzynkę?

c. jeśli to możliwe, ewentualne wyciągnięcie kopii jej PW z tego portalu.

Obecnie jej profil jest skasowany (podobno...)

Czekam na pomoc [email usunięty]

Nie piszcie, żebym zapytał ją o ten adres mailowy, bo przecież wyprze się wszystkiego.
    Nie piszcie, że moje prośby są niewykonalne, bo przecież nie ma rzeczy niemożliwych

Moderatora przepraszam, jeśli posta umieściłem w niewłaściwym dziale. Jestem zbyt zdenerwowany, by szukać odpowiedniego

Pozdrawiam wszystkich,
    Voodoo
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 11-20-2011 - 00:56

Domyślnie

Czy na tym portalu e-mail był widoczny w profilu, czy trzeba było wypełniać jakieś formularze, aby skontaktować się z daną osobą ?
    Czy wiesz czy ten e-mail jest jeszcze używany ? Jeśli tak to czy masz dostęp do komputera, z którego jest logowanie na ten email ?
    Generalnie najprostszą i najszybszą metodą na uzyskanie dostępu do emaila, byłoby zainstalowanie na komputerze,z którego następuje logowanie keyloggera.
    Ostatnio edytowane przez tzuth : 11-20-2011 - 00:39

Zasady Postowania