Pokaż wyniki 1 do 5 z 5

Temat: Nauka Hackingu

Sco
    Sco jest offline Nolajf

Domyślnie Nauka Hackingu

Więc już przeglądałem forum, znalazłem parę tematów, dla mnie to czarna magia. Jak widać po ilości postów jestem tu nowy, ogarniam php i html, a teraz chciałbym pouczyć się hackingu.

Konkretnie:

Chciałbym najpierw nauczyć się jak zrobić keyloggera, że np. robię program, wrzucam tam keyloggera, ktoś się loguje na jakimś forum/grze/portalu itp. i znam jego hasło.

Proszę o jakiś poradnik w którym wyjaśnienie jest bardzo amatorskie, a jakby ktoś chciał mnie pouczyć, też było by zajebiście. (GG - 36316445)

Sco.

marvix jest offline Newbie

Angry

Kolejny k**wa... -.-
    Hackingu się nie da nauczyć... To jest pojęcie odpowiednie dla eksperta...
    + Hacking a Cracking to zupełnie co innego - napisz do Coult of Dead Cow - może odpiszą i Cię czegoś nauczą -.-

@EDIT
    + Narysowanie w HTML tabelki to nie jest opanowanie...

Porada?
    Poznaj podstawy jak i zaawansowane treści PHP, poznaj jego ewentualne dziury i je staraj się wykorzystać...
    Ostatnio edytowane przez marvix : 09-09-2011 - 19:21

Domyślnie

Poczytaj tematy na forum, założę że nikt nie odpisze Ci na GG i Cię tego nie nauczy.
    Kiedyś też byłem nowy na tym forum (w sumie dalej jestem) i napisałem podobny temat, uzyskałem różne odpowiedzi jednak wszystkich główną myślą było to żeby uczyć się i dalej, szerzej opanować wiedzę o komputerach. Posłuchałem i zacząłem się porządnie uczyć teraz znam jakiekolwiek podstawy programowania.
    Co prawda ja mam trochę ułatwione to wszystko ponieważ wcale nie wychodzę z domu, do szkoły która jest jakieś 30 metrów od domu, tak to siedzę do 3-4 nad ranem i wstaję o siódmej, ale cały czas się uczę. Rób to samo może kiedyś uda Ci się coś zhakować.

Sco
    Sco jest offline Nolajf

Domyślnie

Wiec powracam, chodź w sumie prawie tu nie bylem. Poduczyłem się jak tworzyć własne strony, nauczyłem się paru języków, tak, jak radziliście.
    Wiec poproszę teraz o dokładne wytłumaczenie jak:
    ~do kogoś wejść na ftp
    ~jak z forum tematycznego zgrać backup na własny dysk
    Zależy mi na czasie.
    Pozdrawiam.

Domyślnie

Nie pomagamy we włamywaniu się na inne strony i usługi.
    Nie odnawiaj wątku sprzed kilku miesięcy,
    Nie zgłaszaj do moderacji postów, z którymi się nie zgadzasz,
    Nie wysyłaj próśb o pomoc w hackingu do moderatorów - http://hack.pl/forum/faq/7663-%5Bfor...lowate-pw.html

Kod 03 = 01: zamknięte (koniec dyskusji) + 02: takie przeniesione do /dev/null
    Dodatkowa lektura: http://hack.pl/forum/faq/5416-%5Bfor...te-tematy.html

Tagi

Zasady Postowania