Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Metin2

  1. #1
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Świebodzin
    Postów
    2

    Domyślnie Metin2

    wracajac do tego tematu :

    http://hack.pl/forum/dev-null/7533-j...a-do-gier.html

    nie da sie zrobic hacka na kowala bo po pierwsze jest tam cos takiego jak HackShield a po drugie kowal z tego co wiem jest zabezpieczany przez pare programow antywirusowych (gra pochodzi od firmy Game Forge ).

    ja myslalem nad takim hackiem zwanym handel hack , i gdy otwieramy handel pojawia sie okienko gdzie mozna wymianic itemy z innym graczem , sprzedajac je lub przekazac itp ... i tam jest przycisk '' akceptuj'' i wiem ze kiedys bylo cos takiego ze jak jedna osoba dala akceptuj to u drugiej automatycznie robilo sie to samo kiedys ten hack byl dostepny na elitepvp od banjo i remusa ale potem gdy Team Metin2 zablokowal tego hacka juz nic takiego nie wyszlo. i teraz pytanie czy jest wogole jakas realna szansa aby napisac cos takiego ?

    bo dla mnie to jest idiotyzm napisac jakiegos hacka i wrzucac na strony gdzie dzieciarnia masowo to sciaga i masowo to uzywa , i jeszcze jak im zbanuja konto to ida sie chwala skad to maja. dlatego myslalem o czyms takim aby to stworzyc tylko i wylacznie dla siebie tylko nie wiem zbytnio czy jest cos takiego teraz mozliwe jak wszedl ten HackShield , wiecie moze cos na ten temat ?

    z gory dzieki pozdrawiam

  2. Domyślnie

    Cytat Napisał Sn0rl4y Zobacz post
    wracajac do tego tematu
    nie wydaje mi się

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj