Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: dobrzypolitycy.pl - jaki na to sposób?

  1. #1

    Domyślnie dobrzypolitycy.pl - jaki na to sposób?

    witam.
    otóż poszukuje programu do głosowania na w/w portalu. mam już coś to tz. czyszczenia po sobie jednak nadal pozostaje mi kwestia czekania

    "w przypadku pierwszej wizyty prosimy odczekać ok. pół godziny - po tym czasie będziesz w stanie głosować"


    czy zna może ktoś sposób na obejście tego

  2. #2

    Domyślnie

    Zna, ale pisanie tak bezczelnie na przykładzie konkretnego poratalu ociera się o granice legalności.

    Jak opiszesz osobno konkretne, powszechnie stosowane zabezpieczenie, to możemy podywagować na temat sposobów jego obejścia.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  3. #3

    Domyślnie

    a więc tak. nic prócz czyszczenia plików z dysku, które znajdują się domyślnie w:
    C:\Documents and Settings\xxx\Dane aplikacji\Macromedia

    nie wymyśliłem, po ich usunięci wchodząc na stronę napisane jest iż jestem tu pierwszy raz i muszę czekać około 30min+
    po odczekaniu głosować mogę dalej. jednakże manewr powtarzać muszę po każdym głosowaniu. chciałbym tego uniknąć i głosować jak np. kiedyś wystarczyło zresetowaniu modemu jeżeli ktoś posiadał zmienne ip.
    Ostatnio edytowane przez kaju666 : 03-07-2010 - 18:43

  4. #4

    Domyślnie

    odświeżam bump bump bump

  5. #5

    Domyślnie

    a czy okres tego czekania nie jest zapisywany w jakimś pliku na dysku twardym?
    "w przypadku pierwszej wizyty prosimy odczekać ok. pół godziny - po tym czasie będziesz w stanie głosować"

  6. #6
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    jesli aplikacja obslugujaca glosowanie jest dobrze napisana to na pewno nie jest to po stronie klienta :P bo to bylby wrecz ksiazkowy blad
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  7. #7

    Domyślnie

    a głosowanie z telefonu?

  8. #8

    Domyślnie

    mam tu taki świetny program, który działał do czasu jednak teraz zabezpieczenia się pozmieniały i nic z tego. Może ma ktoś jakiś pomysł jak go przerobić?

    oto ten program
    Darmowy hosting plik

  9. #9

    Domyślnie

    ludzie pomóżcie!

  10. #10

    Domyślnie

    odświeżam!

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj