Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Do Was Młodzi Ludzi dobrej WOLI - PILNE

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Do Was Młodzi Ludzi dobrej WOLI - PILNE

    Witam bardzo serdecznie.
    Na wstepie chce tylko przeprosic etc...
    DO ADMINISTRATORA FORUM !!!!Nie znam zasad ale wiem ze takowe panuja na forum i w przypadku ich naruszenia bardzo prosze o nie usuwanie postu a w miare mozliwosci o jego porawienie w taki sposob aby mogl pozostac... Z goryn bardzo dziekuje..
    Do LUDZI DOBREJ WOLI !!!
    Zaznacze jerdynie ze nie mam nascie lat, a pisanie takiego postu w takiej formie nie jest spowodowane moja osoba...
    Zwracam sie do wszystkich Was mlodzi ludzie i prosze o po0moc - prosze o jedyne podstawoe informacje (nie bede opisywal szczegolow) z zakresu dostepu do danych w internecie. Kompletnie temat jest mi obcy a potrzebuje pozyskac pewne dane z internetu, ktorych naperwno nie da sie znalexc normalnnie z przegladarek itp...
    Dla mnie to bardzo wazna sprawa gdyz INFORMACJE TE przyczynic sie moga do szybszego nawiazania kontaktu *(ow), z osobami lub osoba ktora pomoze mi uzyskac dostep do leku (w Polsce nie dopuszczony i niee legalny) który jako jedyny PRAWDOPODBNIE DAne lepsze samopoczuci
    e mojej córeczce.... Nie bede sie rozpisywal w szczegółach - w skrócie lekarze prowadzacy wystapili juz o zalatwienie leku do NFZ ... ale potrwac to moze nawet rok a ja nie zamierzam przez opieszalosc naszych instytucji oraz zle stanowienie prawa czekac a tym samym pozwalac cierpiec mojej córce!!!
    REASUMUJĄC: prosze o kontakt osoby, które mają wiedzę z zakresu "NIEograniczonego dostępu do internetu" w celu w miare mozliwosci przekazania mi podstawowych informacji i z tego zakresu...
    Z GÓRY BARDZO DZIEKUJE i przepraszam raz jeszce (za zasmiecanie forum) oraz za ew. bledy....

    Pozdrawiam serdecznie Milego dnia
    Miroslaw
    (xxxxxxxx)
    gg xxxxxxxxxxx
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 07-09-2010 - 14:49

  2. Domyślnie

    Cytat Napisał bar.molen Zobacz post
    wazna sprawa gdyz INFORMACJE TE przyczynic sie moga do szybszego nawiazania kontaktu *(ow), z osobami lub osoba ktora pomoze mi uzyskac dostep do leku (w Polsce nie dopuszczony i niee legalny) który jako jedyny PRAWDOPODBNIE DAne lepsze samopoczuci e mojej córeczce....
    Masz jedyną szansę na uratowanie tego wątku. Co dokładnie miałby zrobić hacker, aby uzyskać dla ciebie dostęp do wspomnianego leku? Jakie jest powiązanie ze sprawą?

    Poza tym wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że trollujesz. Musisz się zatem bardzo postarać.

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mad_Dud Zobacz post
    Masz jedyną szansę na uratowanie tego wątku. Co dokładnie miałby zrobić hacker, aby uzyskać dla ciebie dostęp do wspomnianego leku? Jakie jest powiązanie ze sprawą?

    Poza tym wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że trollujesz. Musisz się zatem bardzo postarać.
    Nikogo nie mam zamiru w żaden sposób do niczego fatygować. Jedyna rzecz o którą proszę to cierpliwe i łopatologiczne przekazanie wiedzy odnosnie kilku podstaw kwestii - TRO WSZYSTKO ...

    oczywiscie zaplace za poswiecony czas, jesli ktos sobie rz

    Cytat Napisał lem Zobacz post
    co to za bulszit.

    a ja potrzebuje 100 ton heroiny dla mojej coreczki, pomozesz?
    Powiem tak, jeszcze niedawno widząc "takie cos" zareagowałbym bym podobnie...
    No comment...
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 07-09-2010 - 16:45

  4. #4

    Domyślnie

    http://www.itlpolska.pl/www/news.nsf/Bitmaps/katalog_szkolen_maj_2010/$FILE/100511_katalog_szkolen_maj_2010.pdf

    tutaj sa szkolenia i ceny. jesli zaplacisz 6500zł za szkolenie certified ethical hacker ( bo mowisz o merotorycznym przekazie i tak dalej i tak dalej), to spoko.

    znajde kogos kto cie nauczy za taka cene. podstaw rzecz jasna wedle podrecznika ceh'u.
    jesli nie, spoważniej i idz stąd a nie wciskasz kit w monitory.

    jeszcze nie zamkniete? ;S

    Cytat Napisał bar.molen Zobacz post
    Powiem tak, jeszcze niedawno widząc "takie cos" zareagowałbym bym podobnie...
    No comment...
    nosz ***** nie moge.
    zamiast placic komus z forum, jedz sobie do panstwa/miasta za te pieniadze gdzie masz ten lek legalny. najlepiej z 'coreczka' i nie truj dupy jaki swiat jest dla ciebie zly a na tym forum ludzie nie mili.

    nie podobasz mi sie i twoja opcja 'na litosc'.
    statystycznie jesli rumunka pod kosciolem jest - dostanie 10zl.
    jesli jest z dzieckiem - dostanie 20 zl
    jesli jest z dziewczynka - dostanie 30.
    teraz odnies to do siebie. psychologicznie? socjologicznie?
    jebie to. spierdalaj. taki wniosek mi nasuwasz koleś.
    Ostatnio edytowane przez Mad_Dud : 07-09-2010 - 16:45

  5. #5

    Domyślnie

    co to za bulszit.

    a ja potrzebuje 100 ton heroiny dla mojej coreczki, pomozesz?

  6. Domyślnie

    Zamykam
    • Troll potwierdzony

Tagi

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj