Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Pomocy - Włamanie, kradzież wiadomości, skrypty.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Exclamation Pomocy - Włamanie, kradzież wiadomości, skrypty.

    Przepraszam za trolowaty temat. Do usunięcia.
    Ostatnio edytowane przez Szanowny : 10-25-2009 - 01:44

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    /dev/random
    Postów
    556

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szanowny Zobacz post
    Witam.

    W tej kwestii jestem bez wiedzy na ten temat. Potrzebuje pomocy. Jakiś czas temu dowiedziałem się, że moje wiadomości na naszej-klasie były odczytywane z innego komputera (innego miasta dokładniej). Sprawca przyznał się, gdy rzuciłem podejrzenia na niego. Powiedział, że użył skryptów i nie znał nawet mojego hasła i twierdził, że nie musiał się włamywać, gdyż uruchomiłem sam jakiś proces, ktory mu podsyłał moje prywatne wiadomości. Wiedział dokładnie o czym pisałem z innymi osobami.

    Pytanie jest moje takie, jak to zrobił? Czy faktycznie nie znając hasła w jakiś sposób mógł zdobyć takie informacje?
    Czy mogę się przed tym jakoś skutecznie obronić, aby nie wiedział co robię na swoim komputerze? Jakieś łatki na przeglądarki?
    Powiem tyle, że wcześniej nie usuwałem ciasteczek (bo jak mówię, nie znam się na zabezpieczeniach), teraz przeskanowałem system ad-adware, kasperskim i nic mi nie pokazuje.

    Proszę o jakieś rady, bo ten człowiek wykończy mnie psychicznie... Z góry dziękuję za pomoc Panowie.
    1. http://hack.pl/forum/thread5416,foru...te_tematy.html
    2. zglosic incydent do wlascicieli portalu + policja
    3. duzo czytac bo nawet jak ktos ci da wskazowki to i tak nic nie zrozumiesz...
    4. Nauczyc sie dbac o bezpieczenstwo komputera domowego, zwlaszcza nie byc "idiot" i nie instalowac wszystkiego jak popadnie z torentow, emuli i podeslanego przez nieznane osoby oprogramowania - jednym slowem myslec - to nie boli...
    5. Czesto zmieniac hasla i uzywac trudnych hasel...

    a najlepiej to darowac sobie takie serwisy internetowe, a jak juz to umieszczac w nich minimalna ilosc danych o sobie... zawsze moze znalezc sie ktos kto te dane ukradnie...
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jun 2006
    Skąd
    rand(.eu)
    Postów
    8,748

    Domyślnie

    odpalil jakis proces? jasne... masz keyloggera wiec wie wiecej niz tylko co bylo na NK tak jak pisal tom - dbac o bezpieczenstwo komputera (choc latwiej powiedziec niz zrobic).
    ctrl-alt-del.cc - soft reset site for IT admins and other staff :-)

  4. #4

    Domyślnie

    ma racje.
    majac dostep do maila mozna sie wbic tak by ofiara nic nie zauwazyla.


    pewnie masz trojana, uzyles maila z NK gdzie indziej i podales tam haslo z maila.

  5. #5
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    /dev/random
    Postów
    556

    Domyślnie

    Cytat Napisał TQM Zobacz post
    odpalil jakis proces? jasne... masz keyloggera wiec wie wiecej niz tylko co bylo na NK tak jak pisal tom - dbac o bezpieczenstwo komputera (choc latwiej powiedziec niz zrobic).
    Wiadomo ze trudno ale przestrzeganie kilku prostych zasad uchroni przynajmniej przed sprawami typu keyloger itp. ot zawsze zastanowic sie 10 razy zanim sie uruchomi jakis program niewiadomoge pochodzenia...
    Zwlaszcza dotyczy to crackow, roznych cudownych dodatkow do gier (hackow) itp. Najczesciej w takich programach jest najwiecej syfu...
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

  6. #6
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    puck
    Postów
    1

    Wink zapytanie

    Witam
    Chciałabym się dowiedziec czy możliwe jest żeby hacker mógł odźyskac zatracony plik np. forum na nasza-klasa.


    za odpowiedź z góry dziękuje

  7. #7
    Zarejestrowany
    Jul 2008
    Skąd
    /dev/random
    Postów
    556

    Domyślnie

    Cytat Napisał patuś Zobacz post
    Witam
    Chciałabym się dowiedziec czy możliwe jest żeby hacker mógł odźyskac zatracony plik np. forum na nasza-klasa.


    za odpowiedź z góry dziękuje
    że co ? że jak ?

    można jasniej jakie zatracone pliki, jakie forum, jaka nasza klasa... czy tak trudno napisać coś aby było zwięzłe i logiczne...
    --
    ToM's Super Fix IT "No Fucking Problem"

  8. #8
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    W 413 linii kodu ;]
    Postów
    85

    Domyślnie

    Oj uwierz, niektórym naprawę trudno... Domyślam się, że chodzi o jakiś log z rozmowy albo coś, jeśli się mylę to przepraszam...
    Pozdrawiam, Teddy!
    Being bastard is fu***ing crazy!
    MÓW POPRAWNĄ POLSZCZYZNĄ
    Perl / PHP / Html

Podobne wątki

  1. Pomocy! Włamanie na Wi-Fi
    By Shadowek in forum Hacking
    Odpowiedzi: 4
    Autor: 12-26-2008, 23:22
  2. Kradzież obrazu :)
    By Nikow in forum Hacking
    Odpowiedzi: 15
    Autor: 10-30-2007, 18:15
  3. Niebezpieczne skrypty / wirusy w JPG-ach
    By pi4r0n in forum Hacking
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 07-04-2007, 09:22
  4. Skrypty Java.
    By zorlan in forum Newbie - dla początkujących!
    Odpowiedzi: 1
    Autor: 05-05-2007, 15:19
  5. złośliwe skrypty !!! pomóżcie
    By nowicjusz1 in forum Hacking
    Odpowiedzi: 0
    Autor: 10-02-2006, 19:47

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj