Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Mafia i Multiplayer

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Mafia i Multiplayer

    Witam!
    Mam pytanko, szczególnie do posiadaczy gry MAFIA.
    Gra jest dość stara choć cały czas się podoba
    Nie posiada multiplayera ale jest jedna ciekawostka.
    Programiści w ostatniej chwili zrezygnowali z 2 opcji w menu.

    Race Mode i Multiplayer.

    I moje pytanie brzmi: czy dało by rade jakoś przywrócić takowy przycisk MULTIPLAYER do menu ? (Albo inaczej, np. po kliknięciu w TWÓRCY GRY uruchamiało by się okno MULTIPLAYER") Pytanie w szczególności się tyczy memory hackerów.

    Jeszcze dodam że ten przycisk MULTIPLAYER został usunięty w kodzie (chyba) bo wszystko zostało po nim w folderach. GUI, textury itp.

    Albo sprawa się tyczy pliku "mainmenu.mnu" ponieważ w nim pewnie są zawarte te informacje na temat "przycisków". I na koniec napisze jeszcze że po zmianie nazwy pliku "mainmenurac.mnu" na "mainmenu.mnu" będzie aktywny tryb Race mode.

    Dla jasności wytłumaczę że jest 100% możliwość aktywowania tego multiplayera.
    W wersji gry 1.0 i po pobraniu pewnego programu i uruchomieniu go. Tryb Multi (ale tylko we wyścigu) zostaje aktywowany jednorazowo. Jednak dziwnym zbiegiem okoliczności w wersji gry 1.1 i 1.2 dodane są jeszcze 2 tryby: Deathmatch i Team Deathmatch (wygrzebałęm te informacje z plików .mnu :P) Ale ten programik już nie działa na wersjach wyższych niż 1.0.

    Trochę pomotałem ale cóż xD
    Czekam na odpowiedź
    Ostatnio edytowane przez Cukier : 08-21-2009 - 04:30

  2. #2
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    wiesz ile ja sie naszukalem multiplayera do Uplink'a, elder scrolls 3:Morrowind i Colobota?
    w uplinku skasowali z jakims patchem, ale podobno byl;
    w morrowind nigdy nie bylo, zrobili jakis patch ale nie dziala jak trzeba;
    w colobocie nigdy nie bylo i nie ma :|

    poszukaj na jakichs fansite'ach, moze jakis napalony programista wykodzil o,o
    War, war never changes.

  3. #3

    Domyślnie

    wiesz o to chodzi że na fansitach nic o tym nie ma mało kto wie ze takowy multiplayer jest. Więc nikt się za to nie łapie. Poza tym pewna grupka robi multiplayera do tej 7 letniej gry Robi go w C++ ale release będzie w 2010

    Więc stąd to moje pytanie
    A tak poza tym to wydaje mi się ze w tym przypadku powinno być proste dla kogoś z wiedzą. Tak jak mówiłem. Wystarczyło by tylko coś dopisać w paro bajtowym pliku "mainmenu.mnu". Jeszcze dodam ze wyhaczyłem pewien adres co w pewnym momencie przeskakuje o 1 wartosć. Czyli ze tak jakby on jest niewidzialny..

    P.S może jest ktoś chętny do spróbowania ? Mógłbym podesłać 2 pliki i by ktoś sobie porównał. W pierwszym jest standardowe menu a w drugim jest dodana 1 opcja więcej.
    Ostatnio edytowane przez Cukier : 08-21-2009 - 15:44

  4. #4

    Domyślnie

    Odświeżam temat z powodu że pewnie spadł na sam dół A ja nadal szukam rozwiązania.

  5. #5

    Domyślnie

    Coś słyszałem o tym, napisz mi na gg 13326427.

  6. #6

    Domyślnie

    Refresh :P
    Poza tym doszedłem do tego ze to nie chodzi o ten plik.
    Podmieniłem Calla Twórcy Gry na tego z Multiplayera.
    Gra zamiast wyświetlić nowe menu, ładuje się i wraca do Menu głównego.
    Wydaje mi się że twórcy gry usuneli coś z kodu. Bo w wersji 1.0 gdy robie to samo to wyświetla się multiplayer. Ale taki ubogi :P w 1.2 jest DM TDM

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj