Pokaż wyniki 1 do 10 z 10

Temat: Miło mi tu pisać

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Miło mi tu pisać

    Witam wszystkich

    Po pierwsze chciałem złożyć gratulacje i wyrazy szacunku na ręce administracji tegoż portalu (imho jednego z najlepszych w polsce o bezpieczeństwie IT).
    Przybywam tu może w mało chwalebnym celu, otóż jako przedstawiciel biednej konkurencji poszukuje userów którzy mogli by współtworzyć taki mały projekt o nazwie Promhyl Studies. Jesteśmy kolejnym beznadziejnym portalem na temat hackingu (Wihte/Grey Hat) który zrzesza wszelakiego typu lamy chcące dowiedzieć się w i ę c e j. Ogólnie ma być zabawnie i ciekawie, dno moralne humor z rynsztoku, płacz i zgrzytanie zębów

    Zapraszam i przepraszam adminów/modów którzy zapewne zaraz wywalą ten temat do śmietnika


  2. Domyślnie

    Az na usta mi sie cos cisnie ... Zrzeszajace "lamy". Czlowieku. Wez sie zastanow co piszesz. Jezeli chciales zachecic to Ci sie nie udalo. Bo to co napisales jest lekko chamskie. Wiec najpierw idz po slownik i posiedz nad nim szukajac odpowiednich slow. Nikt nie powiedzial ze kazdy musi sie na wszystkim znac. Jako admin forum w zyciu bym nie nazwal zadnego uzytkownika LAMA.

  3. #3
    Zarejestrowany
    Jul 2007
    Skąd
    C:\Perl\bin
    Postów
    1,578

    Domyślnie

    o tak! trzeba wam ZNOWU podmienic index
    grey to grey
    War, war never changes.

  4. #4

    Domyślnie

    o tak! trzeba wam ZNOWU podmienic index
    O chętnie najlepiej na fotkę jakiegoś murzyńskiego członka, takie najbardziej lubimy.

    @mlodszy mówię przynajmniej o sobie a poza tym co to za hakierzy którym podmieniają index ...

  5. #5
    Zarejestrowany
    Mar 2008
    Skąd
    no przed monitorem przecież...
    Postów
    474

  6. #6

    Domyślnie

    a jeśli podmienili im index bo hakierzy siedzą na php-fusion z przed potopu ?

Podobne wątki

  1. Czym lubicie pisać?? (Odręcznie)- ankieta
    By Eragon Argetlam in forum /dev/null
    Odpowiedzi: 5
    Autor: 09-25-2007, 17:26

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj