Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Problem z komputerem ;/

  1. #1

    Angry Problem z komputerem ;/

    witam wszyskich
    Od niedawna mam problem z komputerem. Po jakims czasie sam sie resetuje. Juz mnie to denerwuje, zrobielm kilka razy foramta ale to nic nie dało.
    Jak sie komputer resetuje to po uruchomieniu systemu wyskakuje mi komunikta ze system odzyskał sprawnosć po poważnym błedzie. System Windows XP. komputer juz byl w serwisie ale powiedzieli ze to psujaca sie płyta gówna.
    Tresc błedu:
    C:\DOCUME~1\Mientowy\USTAWI~1\Temp\WER7abb.dir00\M ini120907-02.dmp
    C:\DOCUME~1\Mientowy\USTAWI~1\Temp\WER7abb.dir00\s ysdata.xml

    co o tym sadzicie ?
    Piszcie
    Mienta

  2. #2
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Mialem juz dwa "komputery" ktore zachowywaly sie w ten sposob, reset nastepowal z dokladnoscia do kilku minut
    W pierwszym przypadku winna byla plyta glowna, w drugim uszkodzona kosc ramu
    Mozesz sprawdzic palecem wszystkie uklady na plycie glownej (chipy, tranzystorki czy kondensatorki, nie znam sie na elektronice) czy nie sa nadto gorace, sprobowac powyciagac kosci ram pozostawiajac tylko jedna, zostawic komputer w oknie BIOSu i zobaczyc czy tez sie zresetuje...
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

  3. #3

    Domyślnie

    niedawno własnie wstawiłem nowy ram i wszyskto od tamtej pory zaczeło sie psuc;/ mozliwe ze to jest przyczyna, bo plyta głowna to mi sie nie wydaje zeby byla uszkodzona. Wszystko jest na niej wporzadku.

  4. #4
    Zarejestrowany
    Sep 2007
    Skąd
    Tu
    Postów
    1,236

    Domyślnie

    Hmm, wkladam do komputera nowa czesc i zaczyna sie w tym momecie chrzanic.... ja bym chyba tylko jeden wniosek wyciagnal

    skad mozesz wiedziec czy plyta jest sprawna, takiego uszkodzenia nie widac golym okiem.
    http://gogulas.yoyo.pl/h.gif

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Autor: 03-03-2007, 22:55

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj