Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Nauka C++

  1. #1

    Domyślnie Nauka C++

    Jaka książka była by najlepsza do nauki C++ w której wszystko było by przystępnie napisane ? Czy polecacie Thinking in C++. Edycja polska Autor: Bruce Eckel ?

  2. #2
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    158

    Domyślnie

    Ja się uczyłem z Symfonii C++. Dobra książka, tekst jest ciekawie rozpisany i łatwy do zrozumienia.

  3. #3

    Domyślnie

    Ja od siebie moge polecic stronę
    Serwis programistyczny C i C++
    Bardzo dobre kursy c++ w tym korzystania z winapi, winsock, opengl,pisaniu gier w c/c++ i inne. Strona jest swietna.

  4. Domyślnie

    Ja czytam aktualnie Thinking in C++, bardzo dobra książka.
    Pozdrawiam, 0DFh

  5. #5

    Domyślnie

    Stephen Prata - Szkoła programowania C++

  6. #6

    Domyślnie

    Osobiście korzystam z Programowanie teoria i praktyka z wykorzystaniem C++(Bjarne Stroustrup) i powiem szczerze, że jest jak dla mnie najlepsza. Próbowałem coś wyciągnąć z ebooków, z symfonii c++ ale nie przemawiało to do mnie jak ona. Jedynym problemem jest cena, bo i 130zł, no ale prawie 1200str, więc warto.
    Opisuje całe c++ bez bibliotek oczywiście, same podstawy(dosyć obszernie) do tego biblioteki FLTK i STL chyba. Jest też mowa o systemach wbudowanych.

  7. #7
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    ke?
    Postów
    162

    Domyślnie

    Osobiście korzystam z Programowanie teoria i praktyka z wykorzystaniem C++(Bjarne Stroustrup) i powiem szczerze, że jest jak dla mnie najlepsza.
    Wiadomo, bo kto wytłumaczy 'programownaie w C++' lepiej niż sam autor tego języka? ^^

    Jednak biorąc pod uwagę (mniejszą) cenę to dobrym wyborem jest "Thinking In C++", która też elegancko tłumaczy wszystko

  8. #8
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Kraków
    Postów
    8

    Domyślnie

    Wg mnie najlepszą nauką nie jest książka tylko robienie czegoś samemu i szukania info w necie. Ja się tak nauczyłem i jestem pro na studiach
    Lubię jak jest fajnie

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj