Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 11 do 19 z 19

Temat: Problem!!!

Domyślnie

Cytat Napisał Elitegroup Zobacz post
    Tak na marginesie - różnica jest - to co pokazałeś na tych 2 scr, ale jak mam być szczery to graficznie to nawet w połowie nie jest tak dobre jak WoW - pomijam już te biedne ikonki w Metinie:P wyglądające jak na Commodore 64
    WoWa nic nie przebije, próby LOTR, AoC, Warhammer to tylko próby trzymania poziomu a WoW z 2002 nadal najlepszy. Zresztą programiści Blizzardu są najlepsi co pokazują przez wiele lat.

A to, że nie jeseś bogaty - ja też nie jestem jakimś burżujem, ale co to jest 50zł/m-c ? nic.
    W sumie tak.. słyszałem gdzieś że jest jakiś trial WoW'a więc ściągnę sobie i spróbuję przystosować mojego moda do WoW'a jak mi się spodoba to może zacznę grać

Ps. Jak mi się uda przystosować tego moda to dam wam tu dwa screeny do porównania jak komuś się spodoba to mogę go wysłać

Domyślnie

Na marginesie nie musisz mieć oryginalnej wersji WoW, żeby grać na servach Blizzardu. Musisz tylko np: w empiku kupić pre-paid kartę z kodem.

Możesz także na początek założyć sobie konto trial - chyba na 10 dni - za darmo.

Ale ja kupiłem wersję WoW podstawka+The burning Crusade(dodatek) za 100zł i w tym 2 kody aktywacyjne - więc wcale tak dużo to nie wychodzi.

Domyślnie

Na marginesie nie musisz mieć oryginalnej wersji WoW, żeby grać na servach Blizzardu. Musisz tylko np: w empiku kupić pre-paid kartę z kodem.

Możesz także na początek założyć sobie konto trial - chyba na 10 dni - za darmo.

Ale ja kupiłem wersję WoW podstawka+The burning Crusade(dodatek) za 100zł i w tym 2 kody aktywacyjne - więc wcale tak dużo to nie wychodzi.
    Nom nie drogo jeszcze zobaczę :P a i czy jest może możliwość że ktoś tutaj na forum potrafiłby mi odpłatnie zrobić unpacker do metina tak żebym mógł wypakować pliki gry? (i spakować je oczywiście do tego samego formatu) jeżeli tak to ile by to kosztowało? (Zaznaczam że unpacker chcę do użytku własnego...)

Ps. Ściągam już ten trial WoW'a

Domyślnie

Jakbyś miał grać na oryginalnym servie - to daj mi znać - szukamy polakow do gildi.

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

ja bylem na RP-PVP The Venture Co. zdala od polakow, wyszlo mi to na dobre.
    War, war never changes.

Domyślnie

To nie trial... to chyba full nie wiem... wiem że teraz muszę dużoooo patchować... i na dodatek te patche dużo zajmują da się jakoś założyć te konto trial? bo widocznie ściągnąłem fulla... no trudno jakoś sobie poradzę

Domyślnie

Cytat Napisał GSG-9 Zobacz post
    ja bylem na RP-PVP The Venture Co. zdala od polakow, wyszlo mi to na dobre.
    bo ja wiem...koleś z gildi grał z jakimś burakiem na WOLTK i tamten chciał do nas się przyłączyć - ale jak dowiedział się, że jesteśmy polską gildią t0 zrezygnował

Domyślnie

bo ja wiem...koleś z gildi grał z jakimś burakiem na WOLTK i tamten chciał do nas się przyłączyć - ale jak dowiedział się, że jesteśmy polską gildią t0 zrezygnował
    fajne to jest ale mam lepszy serwer od globalów blizzlike więc jest tak jak na globalu ale tam jest mi lepiej na globalu gralem przez chwile u kolegi i to takie nie wiem nie pasuje mi global :A

GSG-9 jest offline Shapeshifter

Domyślnie

omgwtflol..
    zaden blizzlike nigdy nie dorowna global
    pomijam bugi, lagi, disconnecty, niedzialajace spelle, moby-casterzy atakujacy melee:
    nie ma tego klimatu i nie masz nic z gry. na globalu dostajesz profil na armory
    War, war never changes.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Zasady Postowania