Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: C++ i "Hack"?

  1. #1

    Domyślnie C++ i "Hack"?

    Cześć, chciałem sie spytać czy w C++ da sie napisać "Haxa"/Trainera? i jaki zakres powinno sie znać,(dla nooba co zaczyna czy czy coś więcej) coś tam zrobiłem w tym użyłem Dev-C++ :< (zaczynam z C++), jeżeli da sie to jakie programy są potrzebne?

  2. #2

    Domyślnie

    Zależy od gry - WoW np: obsługuje LUA.

  3. #3

    Domyślnie

    Ups :< pomyłka... chodziło mi o Bot'a :< sorry... poda ktoś mi jakiegoś już gotowego bota? obojętnie do jakiej gry żebym mógł zobaczyć jak to wygląda i co by do tego było jeszcze potrzebne jak ktoś moze niech napisze albo link, Bot może być do gry typu Metin2 bo do tego chyba jest akurat w miarę prosty :<
    Ostatnio edytowane przez Patyczakcj : 02-08-2013 - 15:51

  4. #4

    Domyślnie

    Osobiście wątpię by BOT był dostępny z poziomu outside. Przykładem może być Quake3.

  5. #5

    Domyślnie

    Co Quake3? :< mam na nim zrobić mojego pierwszego BOTa? jak tak to jak zacząćrobienie Bota? rozpisałem sobie co on mniej więcej by robił ale co dalej :< ma ktoś może jakiś wzorzec? Ułatwił by mi start albo coś co by mi wytłumaczyłojak to zrobić

  6. #6

    Lightbulb

    Niniejszy post przedstawia opinie autora w dniu dzisiejszym, na datę jego publikacji. Nie mogą być one wykorzystane przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani innym następującym po nim dniu. Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podawania przyczyn.

  7. #7

    Domyślnie

    o dziękuje mam nadzieje, że kiedyś wejdę na to forum* jako człowiek który coś umie a nie jakieś proste "kodziki" :c


    *oczywiście będę zaglądał na forum :<

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj