Witam, ostatnio pracuję nad proxy-hydrą, program ma ściągać synchronicznie dane za pomocą protokołu HTTP/1.1, dotychczas było to możliwe ale trzeba było odpalić bonding (w Linuxie) i z drugiej strony to też musiało być obsługiwane, żaden operator tego nie będzie obsługiwał bo to nie jest w ich interesie, a na wszystkich serverach świata tego nie ma załączonego.
Dlatego pomysł żeby postawić serwerek w lokalnej sieci który będzie przechwytywał zapytania do portu 80 (http) i będzie ściągał w porcjach dane, każdą porcję przez inne łącze, a łącza w tym wypadku mogą być zwykłymi neo po 256kbps. Działa to na takiej zasadzie że komputery w sieci robią SNAT (wcześniej maskarada) i udostępniają serwerowi swoje łącze, jednocześnie ustawiając swoją domyślną bramę na serwer, tak że ja będąc klientem wysyłam do serwera zapytanie a serwer dowiaduje się jak duża jest rządana strona i zaczyna wysyłać zapytania o małe porcje (po 32, 64, 128KB czy tam w zależności od łącz) przez wszystkich klientów, wszyscy klienci robią SNAT zmieniając IP serwera z wew. na swoje zewnętrzne i wysyłają do np. wp.pl.
Zamieszczam kod, właściwie to już wszystko jest zrobione, ale trza jeszcze jedną funkcję dopisać która złoży porcje i wyśle do użytkownika po lokalu.

http://rapidshare.de/files/28030131/server.c.html

I tu pytanie czy ktoś niechciałby się przyłączyć..?

Pozdro,
I_v0