Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Oprogramowanie Active.admin

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #1

    Domyślnie Oprogramowanie Active.admin

    Witam. Chce poruszyć temat usługi serwera Active bo przymierzam się do testowania (bezpłatnego) tutaj. Czy ktoś już może korzystał i mógłby mi coś więcej napisać o tym oprogramowaniu - jak działa, jaka jakość? Pierwszy raz będę miała z tym styczność. Stronę prowadził dotychczas ktoś inny, więc stąd wątpliwości czy to aby nie jest "zbyt skomplikowane", zarządzanie danymi, obsługa aplikacji czy sama konfiguracja. Druga sprawa - płatność on-line za ta usługę, czy to jest bezpieczne? podobno wszystkie informacje jak choćby ta o numerze karty nie są przekazywane dalej a transakcja jest zatwierdzana na podstawie danych z zewnętrznego systemu, no ale jak ktoś (jak ja) nigdy tak nie płacił, to strach jest. Zawsze jak mam gdzieś podać numer karty (jak robię zakupy w necie) to się zastanawiam na ile to jest bezpieczne? Będę bardzo wdzięczna za odpowiedzi.

  2. #2

    Domyślnie

    Na przestrzeni lat kilka razy korzystałem z usług nazwa.pl, zwykle zwabiony promocją,
    część moich klientów miała lub ma u nich konta/serwery.
    Historia zawsze ta sama: Na odpowiedź serwera czekasz między 5 a 30 sekund.
    W Polsce nie ma powolniejszego hostingu.
    Ze szczerego serca odradzam nazwa.pl, nie bierz u nich serwera nawet gdyby rozdawali za darmo.

    Najlepszy stosunek cena/jakość jest w kylos i slaskdatacenter.
    Ostatnio edytowane przez lame2 : 04-29-2014 - 10:18
    Głos racjonalny.

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj