Pokaż wyniki 1 do 8 z 8

Temat: Czego się najlepiej uczyć żeby zarabiać w internecie ?

  1. #1

    Domyślnie Czego się najlepiej uczyć żeby zarabiać w internecie ?

    Witam
    Czego najlepiej się uczyć by dobrze zarabiać w internecie ?
    Mam tu na myśli wszelkie dziedziny jak < web mastering, tworzenie grafiki, pozycjonowanie, programowanie i cokolwiek innego co jeszcze można tu dodacć.

    W co najlepiej celować ? Co jest najbardziej opłacalne ?
    Najlepiej gdyby była to praca wolna tj. nie od poniedziałku do piątku siedzieć w firmie przed komputerem tylko żeby można było pracowac w dogodnych dla siebie porach dnia.

  2. #2

    Domyślnie

    Ciężko dawać gotowe receptury, na wszystkim można zarobić. Napisz w czym czujesz się mocny i co już potrafisz.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  3. #3

    Domyślnie

    Jestem kompletnym swiezakiem w komputerowej dziedzinie wiedzy dlatego jestem ciekawy jaki kierunek obrac, jaki kierunek byl by najbardziej oplacalny.
    Jedyne co do tej pory robilem to zajmowalem sie grafika 2D a w zasadzie to robieniem textur do gry i poznalem najbardziej podstawowe podstawy programowania w pythonie i php, tak wiec napewno nie jest za pozno zeby zajac sie czyms innym od tego co robilem do tej pory bo za wiele tego niebylo.

  4. #4

    Domyślnie

    Ważne w czym czujesz się mocy, w czym będziesz w stanie nazwiązać konkurencje, robienie czego sprawia Ci największą frajdę... Chyba musisz to w sobie odkryć.
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  5. #5

    Domyślnie

    No chyba bede musial odkryc.
    A konkurencji niechce z nikim i z niczym zawiazywac bo ona wyniszcza. Wogule walką niewyeleminuje sie niechcianego czynnika, jednak gdy przestaje sie z tym szarpać okazuje sie że jest znacznie lepiej. Zobacz na Bila Gatesa, on nigdy nie konkurował i między innymi dlatego zbił fortune.
    No ale polscy ekonomiści uczą że ważna jest konkurencja...
    Wiem tylko tyle że napewno musze wybrac coś, jakąś branże gdzie jeszcze niewielu zagrzało miejsce.
    Ostatnio edytowane przez Foud : 04-12-2012 - 16:46

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Napisał Foud Zobacz post
    A konkurencji niechce z nikim i z niczym zawiazywac bo ona wyniszcza.
    Przeciwnie, konkurencja działa na przemysł pozytywnie, eliminuje partaczy, prowadzi do spadku cen, wzrostu jakości, krótko mówiąc rozwój.

    Cytat Napisał Foud Zobacz post
    Zobacz na Bila Gatesa, on nigdy nie konkurował i między innymi dlatego zbił fortune.
    Aha... tego nie wiedziałem ^_^

    Cytat Napisał Foud Zobacz post
    musze wybrac coś, jakąś branże gdzie jeszcze niewielu zagrzało miejsce.
    Słusznie, przez jakiś czas będziesz mógł swobodnie partaczyć i zostawiać za sobą smugę smutnych klientów :-]
    światło mądrości oświetla drogę z nikąd do nikąd

  7. #7

    Domyślnie

    Foud
    Czego najlepiej się uczyć by dobrze zarabiać w internecie ?
    Po co się uczyć?
    Nie lepiej zatrudnić paru chłoptasiów do czarnej roboty, a samemu prezesować i wyznaczać kolejne projekty i kierunki rozwoju? Coś jak Steve J.
    Prezes zawsze zarobi lepiej od robola.

  8. #8

    Domyślnie

    na twoim miejscu bym sprobowala webmastering, nie jest to latwa rzecz a wiec na pewno bardzo oplacalna, powodzenia

Zasady Postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Subskrybuj