Mateusz Stępień - blog

Ważna jest jakość produktów firmy

Przedsiębiorstwa w Polsce mimo głoszonych w mediach problemach związanych z kryzysem gospodarczym tak naprawdę mają się bardzo dobrze. Kryzys istnieje głównie za granicą a w Polsce jest to jedynie szum medialny. Większość przedsiębiorców nie odczuwa w ogóle lub jeśli już to w bardzo małym stopniu spadek popytu. W dalszym ciągu mamy w Polsce kilkuprocentowy wzrost produktu krajowego brutto – jest to o wiele więcej niż w innych krajach europejskich.

Allegro zostało nowym właścicielem serwisu Wykop.pl

Allegro.pl, Wykop.pl

"Mamy dla Was ważną informację, choć ona de facto nic nie zmienia w Wykopie. Chcemy, żebyście dowiedzieli się bezpośrednio od nas, że formalnie właścicielem Wykopu została Grupa Allegro" - czytamy na blogu serwisu.

Po ogłoszeniu transakcji wśród użytkowników Wykopu pojawiły się obawy, że tworzony przez nich serwis może stracić niezależność. Michał Białek, dyrektor operacyjny Wykopu zapewnia jednak, że w serwisie nic się nie zmieni.

Tak wygląda serwerownia Google!

Google logo

Firma Google na swoich stronach przedstawiła zdjęcia z centrów danych, które zlokalizowane są w: Berkeley County w Karolinie Południowej, Omaha w stanie Iowa, Douglas County w stanie Georgia, Mayes County w Oklahomie, Lenoir w Północnej Karolinie, Dalles w Oregonie, Haminie w Finlandii oraz w St Ghislain w Belgii.

Google w chwili obecnej buduje kolejne centra danych, które mają znajdować się w Hong Kongu, Tajwanie, Singapurze i Chile.