Zostań Agentem Specjalnym HP i dołącz do Operacji GEN9

Śledzisz na bieżąco rynek nowych technologii? Interesujesz się branżą IT? Szukasz nowych rozwiązań, które ułatwią i usprawnią prowadzenie działalności? Zostań Agentem Specjalnym HP i dołącz do Operacji GEN9 - nowej akcji organizowanej przez HP Polska.

Operacja GEN9 to kolejna kreatywna edycja HP TechTeam, czyli zabawy, w której Użytkownicy mogą zgłębić tajemnice nowego rozwiązania HP, a przy okazji mają szansę wygrać wyjątkowe szpiegowskie nagrody: rewelacyjne zestawy słuchawkowe HP z wbudowanym mikrofonem oraz smartwatch MB Chronowing - zegarek napędzany technologią HP, który daje sporo możliwości, a przy okazji świetnie prezentuje się na nadgarstku.

Dlaczego Operacja GEN9? Ponieważ gra poświęcona jest nowej generacji serwerów HP ProLiant Gen9. Serwery te to nie tylko skok wydajności w porównaniu do poprzednich generacji, ale także zasadnicza zmiana koncepcji. Stanowią one nie tyle pojedyncze jednostki dostarczające moc obliczeniową, co kompleksowe, modularne zespoły rozwiązań dopasowane w wielu wymiarach do specyficznych i indywidualnych wymagań biznesowych. Za takim rozwiązaniem idzie lepsze wykorzystanie zasobów, zwiększone bezpieczeństwo oraz możliwość sprawnego analizowania stale rosnących zbiorów danych.

HP ProLiant Gen9 to upraszczenie infrastruktury i gwarancja obniżenia kosztów prowadzenia działalności. Dzięki nim zarządzanie i tworzenie nowych projektów staje się o wiele prostsze i wygodniejsze. To zasługa, m.in. platformy HP OneView - wirtualnego panelu z intuicyjnym interfejsem do zarządzania infrastrukturą IT. Funkcjonalność platformy HP OneView pozwala również na wykonywanie szeregu – nawet złożonych – działań w sposób zautomatyzowany. Predefiniowane akcje obejmować mogą m.in. konfigurację maszyny wirtualnej, czy instalację systemu operacyjnego. Automatyzacja zwalnia administratorów od konieczności wielokrotnego powielania tych samych czynności. To wszytko sprawia, że firmy mogą szybciej wdrażać infrastrukturę HP i nią zarządza, redukując całkowity koszt posiadania (TCO) o 42% i uzyskując zwrot z inwestycji (ROI) sięgający 220%.

Więcej szczegółów znajdziesz na www.gry.hppolskadlabiznesu.pl! A my możemy dodać tylko, że warto - ze względu na nagrody i niezawodne serwerowe rozwiązania tej znanej firmy.

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Fill in the blank.