Naciśnij ESC aby zamknąć

Włamanie na stronę Radosława Sikorskiego i fanpage Ewy KopaczDziś ofiarą ataku stał się profil Marszałka Sejmu RP – Ewy Kopacz. Włamywacze przejęli kontrolę nad profilem i podmienili jej fotografię.

Ewa Kopacz nie kryje, że wspiera rząd w staraniach o podpisanie ACTA

W dniu dzisiejszym dokonano również włamania na oficjalną stronę Radosława Sikorskiego (www.radeksikorski.pl), w adresie url można było zobaczyć wiadomość: “F*** ACTA”.

Przypomnijmy, że dwa dni temu Sikorski chwalił się, że atak na strony jego ministerstwa został odparty. – “[i]MSZ ma nowoczesny system komputerowy[/i]”

Warto zobaczyć:
Strona mon.gov.pl zhackowana. MON przyznaje, że doszło do ataku hakerów
Strona premier.gov.pl zaatakowana przez Polish Underground
Atak na strony rządowe. ABW monitoruje sytuację
Megaupload zamknięte przez FBI. Odwet Anonymous

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.