W Turcji aresztowano 32 hakerów za ataki DDOS

Anonymoua

Turcja w odpowiedzi na ataki DDOS na rządowe strony aresztowała 32 hakerów z grupy Anonymous. Do aresztowań doszło w Ankarze, Istambule i 10 innych miastach. Grupa Anonymous atakuje różne witryny firmowe oraz rządowe poprzez distibuted denial-of-service (DDOS).

Anonymous pisze że będzie używać Low Orbit Ion Cannon, łatwego w użyciu narzędzia do ataków DDOS. Eksperci piszą że osoby używające w/w narzędzia są łatwe do namierzenia.

Grupa Anonymous napisała na ich stronie że ataki na strony rządowe Turcji są protestem przeciwko planom wprowadzania filtrów przeglądania internetu w sierpniu.

„W przeciągu kilku lat byliśmy świadkami cenzorowania takich stron jak YouTube, Rapidshare, Fileserve i tysiące innych stron przez Turecki rząd. Ostatnio rząd zabronił dostępu do usług Google. To jest niewybaczalne” grupa Anonymous.

Zobacz:
http://hack.pl/aktualnosci/grupa-anonymous-atakuje-przeciwnikow-wikileaks.html
http://hack.pl/aktualnosci/wiezienie_za_atak_na_scjentologow.html

Odpowiedzi

No Avatar
Anonim (niezweryfikowany) on 26.06.2011, 19:02
Grupa Anonymouse powinna zmienić nazwę na Visible... Jak dla mnie to porażka dać się aresztować i to 32 osobą ! ! ! Czyżby to była grupa zbuntowanych nastolatków która nie wie co to vpn, tor i.t.p ? Totalna kompromitacja.

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Fill in the blank.