Sztuka infiltracji, czyli jak włamywać się do sieci komputerowych

Kevin Mitnick to najsłynniejszy haker XX wieku, dla wielu - absolutny guru hakerstwa. Niemal połowę swojego dorosłego życia spędził albo w więzieniu, albo jako uciekinier kryjący się przed wymiarem sprawiedliwości. Jego włamanie do komputera NORAD zainspirowało scenariusz znanego filmu Gry wojenne.

Po wyjściu na wolność w 2000r. został doradcą w sprawach zabezpieczeń IT, pomagając nie tylko firmom, ale także rządom w budowaniu skutecznej ochrony przed atakami z sieci. Jego pierwsza książka "Sztuka podstępu" stała się międzynarodowym bestsellerem, a przyjazd autora do Polski w ramach jej promocji - niekwestionowaną sensacją.

Na rynku pojawiła się nowa pozycja Kevina Mitnicka pt. "Sztuka infiltracji" (2005), w której Mitnick ze szczegółami opisuje przypadki rzeczywistych włamań do sieci komputerowych - jak do nich doszło, jak należało się przed nimi zabezpieczyć. Każdy z nich mógłby stanowić scenariusz emocjonującego filmu sensacyjnego. Książka składa się z 304 stron, oprawy miękkiej a wydawcą pozycji jest Albatros.

Numer katalogowy: 82168, cena ok. 25 zł.

Realizacja: SIPLEX Studio