Systemy backupu i archiwizacji - konferencja

Zapewnienie bezpieczeństwa danych firmowych - tak istotny temat z punktu widzenia zarządzania przedsiębiorstwem - stał się obecnie jednym z podstawowych elementów długofalowych strategii przedsiębiorstw.

Bo gdyby odpowiedzieć sobie na pytania: jak wiele z utraconych danych uda się odzyskać po awarii, jakie koszty poniesiemy w związku z tym procesem i w końcu jak można było tego uniknąć, dojdziemy do wniosku, że akurat w tej kwestii warto wyjść na przód, aby nie musieć uczyć się na błędach.

Współcześnie oferowanych jest wiele rozwiązań służących do archiwizacji.

Które wybrać? Jakie jest najlepsze? Jakie korzyści przyniesie zastosowanie konkretnego rozwiązania?

Odpowiedzi na te pytania znajdziesz uczestnicząc 23 kwietnia w konferencji [b]"Systemy backupu i archiwizacji - kompleksowa ochrona zasobów firmy" [/b]poświęconej nowoczesnym systemom i narzędziom automatycznej archiwizacji.

Prezentacje firm, prezentacje rozwiązań/produktów, wykłady niezależnych ekspertów... przyjdź, bo warto! Serdecznie zapraszamy!

[b]Proponowana tematyka konferencji:[/b]

• backup danych: plików, baz danych, poczty elektronicznej, aplikacji,
• backup systemów operacyjnych,
• backup on-line,
• rozwiązania storage’owe,
• archiwizacja dokumentów w ramach e-usług,
• outsourcing usług archiwizacyjnych,
• zagadnienia prawne.

[b]Na konferencję zapraszamy:[/b]

Dyrektorów/kierowników działów IT, administratorów systemów informatycznych, administratorów sieci, administratorów bezpieczeństwa, oficerów bezpieczeństwa, osoby odpowiedzialne za politykę ciągłości działania, przedstawicieli z branż: ubezpieczeniowej, usługowej, bankowości, handlu, przemysłu, telekomunikacji, energetyki, administracji publicznej.

[b]Udział jest bezpłatny:[/b]

dla przedstawicieli branży ubezpieczeniowej, usługowej, bankowości, handlu, przemysłu, telekomunikacji, energetyki, administracji publicznej.

[b]Udział jest płatny:[/b]

dla pozostałych osób, w tym przedstawicieli dostawców usług, rozwiązań informatycznych oraz technologicznych - opłata za osobę wynosi [b]300 zł[/b] +22%VAT.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc zastrzegamy sobie prawo do odmowy przyjęcia zgłoszenia przedstawicieli wyżej wymienionych firm.

[b]Miejsce:[/b] Warszawa
[b]Data:[/b] 23 kwietnia 2010

[b]Zapraszamy do rejestracji![/b]

Ilość miejsc ograniczona.

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Fill in the blank.