Nowy artykuł, nowe prace, HACKPL idzie do przodu

Jak wiecie, ostatnio w HACKPL wiele się zmieniło na lepsze. Została wprowadzona możliwość blogowania, nowe działy, artykuły zostały odpowiednio poszeregowane, forum rozwija się bardzo dobrze. Tomek Miklas będzie prelegentem na konferencji Confidence 2008.

Jednym słowem HACKPL się rozwija. Jednym z elementów rozwoju są artykuły i prace - zarówno z zakresu ITsec, jak i ogólnie IT, ale także z innych związanych z hack'iem tematów. Dziś przekazuję do Waszego użytku jedną z moich prac (wersja beta), która nie jest związana z IT - czekam na Waszą partycypację w rozwoju naszego wspólnego HACKPL.

Praca jest zatytułowana "The illusory exploitation" i jest dostępna w HACKPL - The illusory exploitation

Jest to praca z pogranicza filozofii matematyki oraz fizyki, z naciskiem na rozważania i analizy. Mam nadzieję, że Was zainteresuje. (przepraszam za błędy językowe i ew. literówki - będą poprawione w finalnej wersji)

Z drugiej strony, zapraszam do zapoznania się z udostępnioną przez Eleytt Research moją pracą konferencyjną dotyczącą NGN - link

Równolegle, chciałbym zachęcić Was do wspierania działu "Przez Was dla Was" na forum - dzięki takim działom jesteście w stanie wspólnie prowadzić burzę mózgów i tworzyć nowe rozwiązania. Czekam na specjalistów z zakresu inżynierii wstecznej i ich wkład w budowanie forum HACKPL.