Norton 360 w wersji 6.0

Norton 360

Firma Symantec informuje o wprowadzeniu na rynek nowej wersji pakietu zabezpieczeń Norton 360. Program jest już dostępny w sprzedaży i zdobywa najwyższe oceny za ochronę i wydajność.

Kilka najważniejszych funkcji pakietu:

- Kompleksowa ochrona wykrywa i eliminuje wirusy, powstrzymuje zagrożenia pochodzące z sieci oraz zabezpiecza przed kradzieżą tożsamości online i utratą ważnych danych.

- Norton Protection System zapewnia cztery zaawansowane warstwy skutecznej ochrony aktywnie eliminujące zagrożenia pochodzące z sieci jeszcze przed zainfekowaniem przez nie komputera.

- Technologia Insight sprawdza pochodzenie plików i czas ich istnienia, powstrzymując nowe zagrożenia pochodzące z sieci, zanim wyrządzą szkody.

- Funkcja Download Insight 2.0 chroni przed instalacją niebezpiecznych programów, informując użytkownika o ich niestabilności i niekorzystnym wpływie na kondycję komputera.

- Usługa Norton Safe Web ostrzega o niebezpiecznych stronach internetowych w wynikach wyszukiwania i bezpośrednio blokuje znane destrukcyjne strony*.

- Automatyczne kopie zapasowe umożliwiają bezpieczne tworzenie kopii zapasowych zdjęć, muzyki, dokumentów finansowych oraz innych ważnych plików na dyskach twardych, w urządzeniach USB lub online w zabezpieczonych centrach danych firmy Symantec.

- Optymalizacja wydajności komputera konfiguruje najważniejsze ustawienia systemu, zwalnia pamięć i usuwa zbędne pliki internetowe z dysku twardego, zapewniając szybkie i bezproblemowe działanie komputera.

- Usługi Norton Management realizowane „w chmurze” pozwalają pobierać, instalować, przenosić, aktualizować i odnawiać produkty Norton za pośrednictwem Internetu z dowolnego miejsca.

- Program Norton Identity Safe zabezpiecza, zapisuje i automatycznie wprowadza nazwy użytkownika i hasła. Obecnie dostępna jest również wersja internetowa, która umożliwia udostępnianie danych logowania innym komputerom, które są chronione za pomocą najnowszych produktów Norton.

- Zarządzanie kontrolą rodzicielską pozwala monitorować działania dzieci w Internecie za pomocą programu Norton Online Family, aby można było lepiej chronić je przed zagrożeniami pochodzącymi z sieci.

- Narzędzie Norton Bootable Recovery Tool umożliwia utworzenie ratunkowego dysku CD/DVD/USB pozwalającego na przywracanie prawidłowego działania systemu w przypadku komputerów, których nie można uruchomić z powodu zainfekowania.

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Fill in the blank.