meetBSD 2007

Ogólnopolska konferencja meetBSD poświęcona systemom uniksowym, przede wszystkim z rodziny BSD zbliża się wielkimi krokami. W tym roku impreza odbędzie się w Warszawie w dniach 17-18 listopada. Swoje prelekcje poprowadzą osoby należące do oficjalnych grup tworzących systemy BSD, w tym również goście z zagranicy oraz przedstawiciele firm związanych lub współpracujących ze środowiskiem uniksowym.

meetBSD to cykliczna już, ogólnopolska konferencja poświęcona systemom uniksowym, przede wszystkim z rodziny BSD (FreeBSD, OpenBSD, NetBSD). To możliwość uzyskania najświeższych informacji dot. w/w środowisk, poznania najnowszych, wykorzystywanych technologii, zapoznania osób oraz firm, które na co dzień oddają się pracy z w/w systemami, a także jest to miejsce wymiany poglądów, spostrzeżeń, rozwiązywania wszelkiej maści problemów i niejasności technicznych.

Wartość merytoryczna konferencji ma dla organizatorów priorytetowe znaczenie. W związku z tym zarówno we wcześniejszych jak i w obecnej edycji wykładowcami będą osoby z bogatym doświadczeniem w zakresie środowisk uniksowych, ich integracji i tworzenia oraz uczestnictwa w projektach programistycznych.

Uczestnikami meetBSD są przede wszystkim osoby bezpośrednio związane ze środowiskiem uniksowym, administratorzy sieci, osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo teleinformatyczne, programiści, inżynierowie wsparcia technicznego oraz specjaliści. Z pewnością nie zabraknie osób które systemami uniksowymi zajmują się hobbystycznie lub naukowo i dla których taka forma spotkania jest niezastąpioną okazją do znacznego poszerzenia swojej wiedzy.

Więcej informacji na stronie: http://2007.meetbsd.org/