Lockpicking na CONFidence 2008!

Miło nam jest poinformować, że na CONFidence 2008, którego patronem medialnym jest portal HACK.pl odbędzie się pierwszy w Polsce konkurs Lockpicking'u! Podczas poprzedzających konkurs dwudniowych warsztatów nauczysz się otwierać skomplikowane zamki przy pomocy zaledwie kilku prostych narzędzi.

Grupa entuzjastów Lockpicking'u z Niemiec udowodni, że nawet najsolidniejsze zamki mogą zostać otwarte bez pomocy klucza i to w zaledwie kilka minut.

Wszyscy uczestnicy będą mieli szansę zaprezentować zdobyte umiejętności i rywalizować z innymi podczas konkursu, który odbędzie się drugiego dnia konferencji. Za wygraną w konkursie przewidzieliśmy cenne nagrody!

Więcej informacji na stronie: http://confidence.org.pl/

Lockpicking to termin określający sztukę manipulacji zamkiem za pomocą odpowiednio dobranych narzędzi (takich jak np. wytrych) w celu niedestrukcyjnego otwarcia mechanizmu bez posiadania klucza. Ze względu na sposób funkcjonowania zamków lub defekty projektowe i produkcyjne, jest to zwykle zadanie zdecydowanie prostsze, niż wynikałoby z oszacowania liczby kombinacji dostępnych kluczy. Źródło: WikipediA

Realizacja: SIPLEX Studio