Jesienne Warsztaty Lubuskie - Zarządzanie bezpieczeństwem IT

Bezpieczeństwo jest jedną z elementarnych potrzeb ludzi i organizacji, w tym także jednostek administracji publicznej. Nowoczesne i odpowiedzialne zarządzanie urzędem to między innymi świadomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem IT. Wartość, jaką posiada informacja, wymaga odpowiedniej infrastruktury do jej bezpiecznego przetwarzania, przesyłania i przechowywania.

W celu przedstawienia metod i rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo sprzętowe oraz bezpieczeństwo elektronicznych usług publicznych, Szczeciński Park Naukowo-Technologiczny zaprasza na Jesienne Warsztaty Lubuskie, które odbędą się w dniach 29-30 września 2010 w Hotelu Tanzanit w Jesionce k. Kolska.

jwl.jpg

Warsztaty adresowane są przede wszystkim do administratorów sieci komputerowych, osób odpowiedzialnych za bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych oraz zainteresowanych tematyką bezpieczeństwa sieci, zatrudnionych w jednostkach administracji publicznej.

Prelegentami podczas Jesiennych Warsztatów Lubuskich będą certyfikowani inżynierowie, którzy zaprezentują rozwiązania światowych liderów z branży IT oraz podzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem na temat sposobów ochrony systemów informatycznych i metod zabezpieczania się przed atakiem. Uczestnicy zdobędą również wiedzę m.in. na temat zdalnego zarządzania infrastrukturą HP BladeSystem oraz bezpieczeństwa transmisji danych z wykorzystaniem technologii VPN.

Przez cały czas trwania warsztatów dostępny będzie również demo room, w którym prezentowane będą m.in. rozwiązania backup i storage (HP MSL 2024, HP P4000, HP POS etc.). Każdy z uczestników otrzyma certyfikat poświadczający znajomość technologii i rozwiązań prezentowanych podczas warsztatów.

Więcej o Jesiennych Warsztatach Lubuskich na stronie: www.spnt.pl/warsztatylubuskie

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Fill in the blank.