Hackers on a Plane na CONFidence!

W tym roku na konferencji CONFidence pojawią się członkowie projektu Hackers on a Plane. Czym jest HoaP? To grupa entuzjastów z USA pod dowództwem Nick'a Farr'a, współzałożyciela Hacker Foundation i współtwórcy jednego z pierwszych Hackerspace w USA - HacDC.

Oba przedsięwzięcia stawiają sobie za cel tworzenie formalnych i otwartych hackerskich społeczności oraz miejsc gdzie lokalni programiści oraz elektronicy mogą się spotykać, pracować, a także dzielić się swoimi osiągnięciami inspirując przez to innych.

Hackers on a Plane uczestniczy regularnie w takich międzynarodowych wydarzeniach jak DefCon, CCC oraz HAR. Europejscy hackerzy i twórcy HoaP usilnie pracują nad poszerzeniem hackerskiego ducha w świecie, uświadamiając wszystkim, że hackerzy to nie są przestępcy, lecz kreatywni ludzie, którzy potrafią sprawić, że urządzenia będą pracowały inaczej i wykonywały rzeczy do których nie zostały oryginalnie stworzone.

W tym roku przedstawiciele HoaP zdecydowali się na wzięcie udziału w 3 następujących po sobie konferencjach SIGINT, CONFidence oraz ph-neutral. Nie można przegapic okazji, aby porozmawiać z tymi niesamowitymi i interesujacymi ludźmi. Być może zainspirują oni również Was do stworzenia własnej lokalnej hackerskiej społeczności.

Więcej o Hackers on a Plane można znaleźć na stronie: http://www.hackersonaplane.info

Odpowiedz

Plain text

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
Fill in the blank.