Naciśnij ESC aby zamknąć

CONFidence 2010

confidence 2010
W odpowiedzi na duże zainteresowanie zeszłoroczną krakowską edycją CONFidence chcielibyśmy serdecznie poinformować i jednocześnie zaprosić Państwa na najbliższe wydarzenie, które odbędzie się w Kinie Kijów na Al. Krasińskiego 34 w Krakowie w dniach 25-26 maja.

Czołówka światowej klasy specjalistów, dwa dni wykładów prezentujących nowe, nieujawniane dotychczas wyniki badań, ponad 400 uczestników – wszystko to na 7 edycji konferencji CONFidence.

CONFidence to nie tylko konferencja ale przede wszystkim spotkanie ludzi, którzy na co dzień przełamują kolejne ograniczenia systemów i rozwiązań teleinformatycznych przez co jednocześnie starają się poprawić ich bezpieczeństwo. To także profesjonalne warsztaty, panele dyskusyjne, pobyt w Hackers’ Squad oraz całodzienna “undergroundowa” impreza. Majowe spotkanie to dwa dni hackowania non-stop, gorąca tematyka wykładów i jeszcze gorętsze hostessy, a wszystko to w Krakowie, imprezowo-rozrywkowej stolicy Europy Środkowej. W trakcie konferencji na uczestników czeka wiele ciekawych atrakcji, zabaw i konkursów, m.in znane wszystkim “Capture the Flag”.

Najlepsi prelegenci z całego świata opowiedzą w trakcie konferencji o bezpieczeństwie systemów przemysłowych, sieci teleinformatycznych, bezpieczeństwie aplikacji, błędach systemów operacyjnych, odzyskiwaniu danych, ochronie informacji, informatyce śledczej oraz wielu innych interesujących nowościach ze świata bezpieczeństwa. Wśród wielu znakomitych prelegentów wystąpią takie osoby jak Daniel Mende, Jacob Appelbaum i Jonathan Wilkins.

Daniel Mende – O tym jak działa sieć Cisco WLAN Enterprise można poczytać na wielu stronach WWW, ale o tym jakie mogą być z nią problemy z zakresu bezpieczeństwa możesz usłyszeć na CONFidence. Przyjdź i zapytaj uznanego eksperta ds. sieci teleinformatycznych i protokołów sieciowych.

Jacob Appelbaum – Po raz kolejny Jake uświadomi z jakimi problemami aktualnie boryka się projekt TOR. Na co należy zwrócić uwagę i dlaczego służby wielu państw chcą zabronić jego użytkowania. CONFidence to niepowtarzalna okazja poznania jednego z bardziej znanych komputerowych hackerów na świecie.

Jonathan Wilkins – Omówione zostaną techniki przetwarzania grafiki w celu pokonania zaciemnień obrazu powszechnie stosowanych w CAPTCHA, narzędzia stosowanego jako zabezpieczenie na stronach www, celem którego jest dopuszczenie do przesłania danych tylko wypełnionych przez człowieka. CONFidence daje możliwość porozmawiania z Jonathanem, związanym z tematyką bezpieczeństwa od wielu lat, występującym na znanych konferencjach IT i pracującym dla dużych światowych firm.

Przypominamy o Twitterowym hashtagu konferencji #CONFidence_conference i zachęcamy do gorącej dyskusji na temat zbliżającego się majowego spotkania. Zapraszamy na stronę WWW kolejnej edycji konferencji CONFidence: http://confidence.org.pl/

Rejestracji na konferencję można dokonać pod adresem: http://2010.confidence.org.pl/rejestracja

Redakcja

Nasz zespół składa się z doświadczonych ekspertów w dziedzinie bezpieczeństwa informatycznego i najnowszych trendów technologicznych. Nasi autorzy posiadają wieloletnie doświadczenie zarówno w sektorze komercyjnym, jak i akademickim, co pozwala im na głębokie zrozumienie i analizę dynamicznie zmieniającego się świata technologii. Jako grupa specjalistów dostarczamy rzetelne i aktualne informacje, analizy oraz poradniki z zakresu bezpieczeństwa IT i innowacji technologicznych. Nasze artykuły opierają się na dogłębnym badaniu tematu, wsparte doświadczeniem naszych ekspertów. Stawiamy na edukację czytelników, pomagając im zrozumieć skomplikowane zagadnienia technologiczne i zachować bezpieczeństwo w cyfrowym świecie. Naszym celem jest dostarczanie precyzyjnych i aktualnych informacji, które wspierają zarówno profesjonalistów IT, jak i zwykłych użytkowników w zrozumieniu i adaptacji do szybko zmieniającego się świata technologii. Zależy nam na promowaniu kultury bezpieczeństwa i świadomości cyfrowej w społeczeństwie.